Steam sevilen oyun için düğmeye bastı!

Beykozlu

New member
Oyuncuların birincil oyun merkezi olan Steam, en büyük oyuncu kitlesine konut sahipliği yapıyor. Bu niçinle sık sık indirim düzenlemeyi ihmal etmeyen şirket, yayıncılar ile muahede yaparak oyuncuların alabileceği düzeyde fiyatlar belirliyor.

Ülkemizdeki yaşanan olumsuz döviz kurlarına rağmen Valve yetkilileri “yayıncıların kendi kararları hariç” dolar kurunun 2.10 TL olarak kaldığını açıklamıştı. İnisiyatif alan geliştiriciler belirlenen dolar/TL kuruna nazaran oyun/DLC’lerini satışa sunuyor.

Detroit: Become Human indirimle buluştu

Quantic Dream tarafınca geliştirilen ve yayınlanan Detroit: Become Human 2019 yılında çıkış yapmasına karşın Haziran 2020 periyodunda Steam mağazasına eklendi. Fakat bir daha de Bu müddet zarfında satın alındı ve hakkında birfazlaca inceleme yapıldı. Üretim toplamda 41 bin 589 incelemede yüzde 92 olumlu yorum aldı. 3 bin 328 oyuncu ise oyunu beğenmediklerini tabir etti.

Detroit: Become Human oyunu oyuncusunu makinelerin insanlardan daha akıllı olduğu yakın bir gelecekte geçiyor. Oluşturulan öyküler içinde en çok kısımlara ayrılanlardan biri olan bu öyküde, verilen her bir karar oyunun kararına birebir tesir ediyor.

Tek oyunculu olarak oynanabilen üretim Steam Başarımları da içeriyor. Oyundaki belli bakılırsavleri tamamlayarak açacağınız başarımları çabucak sonrasındasında profilinizde sergilemeniz mümkün oluyor.

Detroit: Become Human sistem ihtiyaçları

İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i5-2300 @ 2.8 GHz yahut AMD Ryzen 3 1200 @ 3.1GHz yahut AMD FX-8350 @ 4.2GHz
Bellek: 8 GB RAM (Laptop kullanıyorsanız paylaşımlı bellek olmasından dolayı en az 12 GB RAM önerilir)
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 yahut AMD HD 7950 3GB VRAM
Depolama: 55 GB boş disk alanı – SSD önerilir

Detroit: Become Human fiyatı ne kadar?

Olağan kurallarda 142 TL satış fiyatı bulunan oyun yapılan %50 indirimle birlikte 71 TL’den satılıyor. Kelam konusu fiyatın son geçerlilik tarihi 18 Nisan olarak belirtiliyor.

Siz Detroit: Become Human hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi yorumlarda belirtebilir yahut SDN Forum Oyun alanımıza ışınlanabilirsiniz.

Okumaya devam et...