Steam haftanın en çok satanlar listesi!

Beykozlu

New member
Steam, haftalık en epey satanlar listesini kullanıcılarıyla paylaşmaya devam ediyor. Son devirde Steam Deck el konsolunun damga vurduğu liste bir süre evvel yenilendi. İşte Steam haftanın en epey satanlar listesi

Steam haftanın en çok satanlar listesi

Steam hakkında paylaştığı datalarla ön plana çıkan SteamDB, haftanın en epey satanlar listesini güncelledi. Buna göre Valve’ın el konsolu Steam Deck, geçtiğimiz hafta da tepede yer aldı. 20 Haziran’da çıkış yapan Raft ise ikinci sıradaki yerini korudu.

Üçüncü sırada BlueTwelve Studio tarafınca geliştirilen ve Annapurna Interactive tarafınca yayınlanan Stray yer alırken, dördüncü sırada 24 Şubat’ta çıkış yapan Elden Ring karşımıza çıktı. Beşinci sırada ise Ready or Not bulunuyor.

Steam geçtiğimiz haftanın en hayli satanları listesi şu biçimde;

1. Steam Deck
  2. Raft
  3. Stray
  4. ELDEN RING
  5. Ready or Not
  6. F1 22
  7. Valve Index VR Kit
  8. Monster Hunter Rise: Sunbreak
  9. Monster Hunter Rise + Sunbreak (paket)
  10. CS:GO Prime Status Upgrade (paket)
Not: Kimi oyunların listede iki kez yer almasının sebebi farklı paketlerle satışta olması biçiminde açıklanabilir. Platform, burada paket isimleri yazmak yerine birebir oyunu iki kere listeye ekliyor.

Raft sistem gereksinimleri

Önerilen:

• 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 ya da daha yeni
  • İşlemci: Intel Core i5-6600 3.3GHz yahut benzeri
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 1050 serisi ya da benzeri
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: 64-bit işletim sistemi gerekli
Peki siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Listede en hayli beğendiğiniz oyun ya da eser hangisi? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Okumaya devam et...