Serena Torosoğlu muvaffakiyetten muvaffakiyete koşuyor! Genç modacı yılın en âlâ moda dizayncısı…

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Dün akşam gerçekleşen Altın Melek Ödülleri’nde genç modacı Serena Torosoğlu, yılın en yeterli moda dizayncısı mükafatına layık görüldü. Yetenekli modacı Torosoğlu, “Bu birinci mükafatım, devamının da geleceğine inanıyorum” dedi.

Önceki akşam Akatlar Kültür Merkezi’nde düzenlenen Altın Melek Mükafatları merasiminde mükafatlar sahiplerini buldu. Defile gösterisiyle başlayan geceye ünlü isimler akın etti. Ünlü Oyuncu Wilma Elles’in Cannes Sinema Şenliği’nde giydiği kıyafetin dizaynında imzası buşunan genç modacı Valens By Serena markasının sahibi Serena Torosoğlu, “Yılın En Uygun Modacısı” mükafatına layık görüldü.

Serena Torosoğlu

“WILMA ELLES’İN ÜZERİNDE KENDİ YAPTIĞIM KIYAFETİ GÖRÜNCE ÇOK KEYİFLİ OLDUM”

Torosoğlu, hislerini “Çok heyecanlıyım, epey çalışıyorum, bu geceye dört elbiseyle katıldık. Hepsine de sabahlayarak devam ettim. En sonunda da hoş bir sonuca vardık. Bu mükafatı almak için hayli çalıştım. Sonuca da vardığımı düşünüyorum. Ödül merasimlerine elimden geldiğince seçici davranarak katılmaya çalışıyorum. Bu ortamda da bulunmayı seviyorum. Cannes Sinema Şenliğinde Wilma Elles’in üzerinde kendi yaptığım kıyafeti görür görmez epey keyifli oldum. Zira giymeme ihtimali vardı. Yedi tane farklı tasarımcıdan elbiseler gdolayılmüştü. Benim elbisemi seçip giyindi. Bu da tabi beni fazlaca gururlandırdı. Evvelki çalışmamı annemin çeyizinden yola çıkarak yapmıştım, bir daha sonrakinde daha farklı şeyler yapmayı düşünüyorum” sözleriyle lisana getirdi.

“BU PODYUMDA BEN DE VARIM”

Ayrıca genç modacı kelamlarının devamını şöyleki getirdi:

“Bu özel gecede bu hoş mükafatı bana layık bakılırsan herkese teşekkür ederim. Artık “Bu podyumda ben de varım” diyorum. Ben merdivenleri yavaş yavaş çıkmayı hayli seviyorum. Ailemden bu biçimde gördüm, bu biçimde devam etmek istiyorum. Yakın vakitte Wilma Elles Cannes Sinema Şenliğinde elbisemi giyindi. Kendisine buradan teşekkürlerimi iletiyorum. Bu birinci mükafatım, devamının da geleceğine inanıyorum.”

Okumaya devam et...