Oyuncu Wilma Elles özel biyoenerji kolye tasarlattı!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Sinema, dizi, tiyatro oyuncusu ve moda dizayncısı olan Wilma Elles, bir arkadaşının tavsiyesi üzerine özel bioenerji kolye tasarlattı. Ünlü oyuncu kazadan, beladan korunmak için ve maddi manada rahmeti getireceğine inandığını tabir etti.

‘Öyle Bir Geçer Vakit ki’ dizisiyle hafızalara kazınan Alman asıllı ünlü oyuncu Wilma Elles, bir gece şanssız bir kaza yaşadığını ve bunun üzerine arkadaşından aldığı tavsiyeyle kendini bioenerji uzmanının yanında bulduğunu deklare etti. Elles, bu sebeple kazadan ve beladan korunmak için kendisi için özel kolye tasarlattığını tabir etti.

Wilma Elles

“KAFAMI ÇARPTIKTAN daha sonra BAYAĞI KANADI VE DİKİŞ ATILDI”

Kazadan, nazardan korunmak ve maddi manada bolluk rahmet yaşamak için bioenerji uzmanına başvuran ünlü oyuncu Wilma Elles, şunları söylemiş oldu:

Wilma Elles kendisi için özel bioenerjili kolye tasarlattı

“Ben geçen hafta uyurken su içmeye kalktım ve yatağın yanındaki duvara başımı çarptım. Birkaç bireye anlattım ve bunun nazar olabileceğini söylemiş oldu. Daha evvel de yaşadığım olaylarla ilgili beşerler, benim bol ölçüde dua etmemi zira üzerimde nazarın olabileceğini söylemiş oldu. Başımı çarptıktan daha sonra sıradan kanadı ve dikiş atıldı. Biri beni Elif Hanım’la tanıştırdı. Hem kolye birebir vakitte taktığım bileklikle İnşallah huzura kavuşacağım.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Cüneyt Arkın’ın cenazesi ailesine teslim edildi

Okumaya devam et...