Modacı Neslihan Yargıcı’dan siyah kıyafet itirafı “Dünyam doğduğumda karardı”

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Türk moda dizayncısı Neslihan Yargıcı, YouTube’da düzenlenen ‘Haber Bahane’ programının konuğu oldu. hayatı hakkında soruları yanıtlayan Yargıcı, niye daima siyah kıyafetler tercih ettiğiyle ilgili de merakları giderdi. Yargıcı’nın, “Dünyan ne vakit karardı?” sorusuna verdiği karşılık izleyenleri şaşırttı.

Sürekli siyah giyerek kendini modacılardan ayırdığı üzere toplumun belleğinden de silinmeyen bir isim haline gelen ünlü Türk moda dizayncısı Neslihan Yargıcı, Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla gerçekleşen YouTube programı ‘Haber Mazeret’in konuğu oldu. Kalaycı, hayatı hakkında tüm merak edilenleri yanıtlarken siyah kıyafet tercihiyle ilgili de çarpıcı bir itirafta bulundu.

Neslihan Yargıcı

“DÜNYAM DOĞDUĞUNDA KARARDI”

Kalaycıoğlu’nun “Dünyan ne vakit karardı?” sorusu üzerine açıklama yapan dizayncı Yargıcı, “Doğduğumda. Doğumda aykırı dönmüşüm, beni vokum tekniğiyle doğurtmuşlar. Annemin dediğine göre küçükken kıyafetler için meskene gelen terziden daima siyah rengi istermişim. bu biçimde başladı. Öbür renkler de giydim lakin siyah daima vardı. Evvelden odamın duvarlarına fotoğraf yapıştırır kalan boşlukları da siyaha boyarmışım. Ailem tuhaf karşılamadı, kreatif bir şeyler yaptığımı düşündü. Siyahın yanında kırmızı ve beyaz tercih ederim” ifadelerini kullandı.

Neslihan Yargıcı niye siyah giyiyor

“İFADELERİMİ BELİRLİ ETTİĞİM İÇİN GÖZLÜK TAKIYORUM”

Siyah giymesinin yanı sıra daima taktığı gözlükler hakkında da konuşan Yargıcı, “Onlar senin için bir siper mi?” sorusuna şöyle açıklık getirdi:

“Yok, hayır. Gözlüksüz olduğum ortamlarda gelen insanlara fazlaca baktığım için yanımdakiler ‘Neslihan gözlüğünü tak’ derler. Sözlerimi fazlaca net belirli ettiğim için daima gözlük takıyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Damat uğurlamasında yapılan latifenin dozu kaçınca…

Okumaya devam et...