Epic Games’in bugün verdiği fiyatsız oyun belirli oldu!

Beykozlu

New member
Epic Games yılbaşına özel kampanyasında 15 gün boyunca her gün başka bir fiyatsız oyun vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Death Stranding üzere büyük çaplı bir imali veren şirket, bugün ise Souls gibisi bir oyun veriyor. İşte Epic Games fiyatsız oyunu…

Bugünkü Epic Games fiyatsız oyunu: Mortal Shell

Her gün saat 19.00’da muhakkak olan yeni fiyatsız oyunlar, kimi vakit oyuncuları büyük üretimlerle sevindirirken kimi vakit ise bağımsız oyunlara yöneliyor. Bugün fiyatsız verdiği oyun olan Mortal Shell ise yakın tarihte piyasaya çıkmış bir diğer bağımsız oyun. Souls gibisi yapısıyla bir epey oyuncu tarafınca ilgi bakılırsan oyunu buraya tıklayarak fiyatsız alabilirsiniz.

Epic Games, fiyatsız oyunları 15 Aralık 2022 tarihiyle dağıtmaya başladı ve bu süreç 15 gün sürecek. Günden güne değişen oyunları ücretsizken kütüphanesine ekleyenler kalıcı olarak oyunlara sahip olacak. Şirketin bugüne kadar fiyatsız verdiği oyunlar ise şöyle:

• Bloons TD 6 (160 TL)
  • Horizon Chase Turbo (39 TL )
  • Sable (39 TL)
  • Them’s Fightin’ Herds (33 TL)
  • Wolfenstein: The New Order (179 TL)
  • LEGO Builder’s Journey (33 TL)
  • Encased (99 TL)
  • Metro: Last Light Redux (31 TL)
  • Death Stranding (399 TL)
  • Fallout serisi (267 TL)
  • Severed Steel (40 TL)
  • Mortal Shell (119 TL)
Mortal Shell, Cold Symmetry tarafınca geliştirilen ve Playstack tarafınca yayınlanan bir aksiyon rol yapma oyunudur. Souls gibisi yapısıyla dikkat çeken oyun,18 Ağustos 2020 tarihinde Playstation 4/5, Xbox One, Xbox Series S/X ve PC için çıkışını gerçekleştirdi.

Mortal Shell sistem ihtiyaçları:

Minimum:

• 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 ya da daha yenisi
  • İşlemci: Intel Core i5-4590 ya da AMD FX 8350
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 ya da AMD Radeon R9 290
  • Depolama: 12 GB kullanılabilir alan
Önerilen:

• 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i7 ya da AMD Ryzen 7
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1070 ya da AMD Radeon RX Vega 56
  • Depolama: 12 GB kullanılabilir alan
Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Epic Games Mortal Shell oyununu fiyatsız vererek sizi şad etti mi? Görüşlerinizi Yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Okumaya devam et...