Epic Games fiyatsız oyun şölenine devam ediyor!

Beykozlu

New member
Oyuncuların ortak buluşma adreslerinden bir tanesi olan Epic Games fiyatsız oyun dağıtmayı sürdürüyor. Şirket uzunca müddettir sayısız imali oyuncuların beğenisine sunuyor. Son bir aylık süreçteyse toplamda 8 farklı oyunun dağıtımını yaparak kullanıcıların keşif yapmasına imkan tanıdı.

Kelam konusu fiyatsız oyunların talep edilmesi ve oynanabilmesi içinse iki farklı adımı tamamlamak kâfi. Birinci adım fiyatsız Epic Games Store hesabı oluşturmak, daha sonrasında mağazaya giderek fiyatsız olan oyunu sipariş vermek. İkinci adım ise Epic Games istemcisini bilgisayarınıza kurmak.

Epic Games Store 2 yeni fiyatsız oyun veriyor

21 Nisan 18.00 itibariyle birlikte Amnesia: Rebirth ile birlikte Riverbond fiyatsız oyunlar listesine eklendi. Oyuncular 28 Nisan 18.00 tarihine kadar iki oyunu da hiç bir fiyat ödemeden hesaplarına ekleyebilecek. tıpkı vakitte Epic Games’in son bir ay içerisinde dağıttığı oyun sayısı da 8’e ulaşmış durumda. Ayrıyeten şirket geçtiğimiz hafta 219 TL fiyat etiketine sahip olan XCOM 2’yi vermişti.

Amnesia: Rebirth fiyatı ne kadar?

Frictional Games tarafınca geliştirilen ve yayınlanan Amnesia: Rebirth, Ekim 2020 devrinde oyuncuların beğenisine sunuldu. Bağımsız Üretimci ve Macera kategorilerinde boyt gösteren üretim 5 bin 451 oyuncudan not aldı. Oyuncuların yüzde 77’si oyunu beğendiğin tabir ederken geriye kalan yüzde 23’lük kısmı ise oyunu beğenmediğini tabir etti.

Geliştirici tarafınca aktarılan oyun özeti:

İkonik Amnesia serisinin yaratıcıları karanlığa yeni bir bakış açısı getiriyor. Ümitsizlik ve yalnızlıkla dolu bu ızdırap verici seyahatte insanoğlunun aksiliklere dayanma sonunu keşfedin. Kaygı faktörü olmaksızın kıssa ve macera arayanlar için Macera Modu da bulunur.

Olağan kurallarda 50 TL satış fiyatı bulunan oyunu bir hafta müddetle hiç bir fiyat ödemeden hesabınıza ekleyebileceksiniz. Müddetin dolmasının akabinde da kısıtlama olmaksızın oyunu süresiz bir biçimde oynamaya devam edebilirsiniz.

Amnesia: Rebirth ve sistem ihtiyaçları

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10, 64-bit
İşlemci: Core i3 / AMD FX 2.4Ghz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: OpenGL 4.0 sürüme sahip NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 5750 / Intel HD 630
Depolama: 35 GB boş disk alanı

Riverbond fiyatı ne kadar?

Bir öteki fiyatsız oyunumuz ise Riverbond. Cococucumber tarafınca geliştirilen ve servis edilen üretim sıradan cümbüş kategorisinde öne çıkıyor. Tek kişilik oynanabilmesinin yanı sıra bölünmüş ekran takviyesiyle iki oyuncu tarafınca da oynanabilmekte.

39 TL satış fiyatı bulunan Riverbond 28 Nisan 18.00 tarihine kadar fiyatsız olarak alınabilecek. Bu müddet dolana kadar oyunu hesabınıza eklemenizin akabinde öteki bir süreç yapmanıza gerek kalmadan oyunu süresiz ve dilediğiniz kadarınca oynama talihine sahip olacaksınız.

Riverbond sistem ihtiyaçları

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel/AMD 2.0 Ghz frekans suratına sahip yahut üstü rastgele bir işlemci
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 600 Serisi yahut muadili
Depolama: 650 MB boş disk alanı

Siz Epic Games tarafınca dağıtılan oyunları nasıl buldunuz? Görüşlerinizi yorumlarda yahut SDN Forum‘a giderek oradan da paylaşabilirsiniz.

Okumaya devam et...