Epic Games, 300 TL’lik oyunları ücretsiz veriyor!

Beykozlu

New member
Epic Games, uzun bir müddetdir tertipli olarak her hafta fiyatsız oyun dağıtıyor. kimi vakit AAA kalitede üretimler da veren platform, bu niçinle oyuncular tarafınca pek seviliyor. Geçtiğimiz dakikalarda ise Epic Games’in bu hafta için verdiği oyunlar erişime açıldı.

Epic Games, iki oyunu fiyatsız veriyor!

Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunlarından ilki Dishonored: Death of the Outsider. 259 TL bedelindeki üretim, evvelden suikastçı ve şimdilerde ise gemi kaptanı olan Billie Lurke’ün karakterini husus alıyor. İkinci oyun ise 59 TL pahasındaki City of Gangsters. Burada ise bir kabahat örgütü kuracak ve yasadışı işlerden elde ettiğiniz gelirler yardımıyla bu örgütü büyütmeye çalışacaksınız.

OyunFiyatı
City of Gangsters259,00 TL
Dishonored: Death of the Outsider59,00 TL

İki oyunu da, 9 Şubat saat 19.00’a kadar kalıcı olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Bunun için Epic Games’in internet sitesi yahut masaüstü programından hesabınıza giriş yapın. daha sonrasında ise oyunların kendi sayfalarına gidin. Son olarak sağ taraftaki Yükle butonuna tıklayın ve sürecin tamamlanmasını bekleyin. Hepsini toplu olarak almak için sepetinize ekleyebilirsiniz.

City of Gangsters sistem gereksinimleri

Minimum

• İşletim sistemi: Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel i5/i7/i9 yahut AMD Ryzen
  • Ekran kartı: NVidia GeForce 700 serisi yahut daha üstü / AMD Radeon R5/R7/R9 200 serisi yahut daha yükseği / Intel Iris / HD 5000 yahut daha üstü
  • RAM: 8 GB
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • DirectX: Sürüm 11
Tavsiye Edilen

• İşlemci: Intel i7/i9 yahut AMD Ryzen
  • Ekran kartı: NVidia GeForce 10 serisi yahut daha yükseği / AMD RX serisi yahut daha üstü
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • DirectX: Sürüm 11
Dishonored: Death of the Outsider

Minimum

• İşletim sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel i5-2400 (4 core) / AMD FX-8320 (8 core)
  • Ekran kartı: NVidia GTX 660 2 GB / AMD Radeon 7970 3 GB
  • Depolama: 32 GB kullanılabilir alan
Tavsiye Edilen

• İşlemci: Intel i7-4770 (4 core) / AMD FX-8350 (8 core)
  • Ekran kartı: NVidia GTX 1060 6 GB/ AMD Radeon RX 480 8 GB
  • RAM: 16 GB
  • Depolama: 32 GB kullanılabilir alan
Peki sizler Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunları hakkında neler düşünüyorsunuz? Nasıl buldunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Okumaya devam et...