“Başarılar bana çok şey verdi ve başarısızlıklar, muazzam bir tokat attı”

Adanali

Global Mod
Global Mod
Monteperdido dağlarında iki kızın kaybolmasını çözdükten ve daha sonra Mallorca’daki o küçük kasabada neler olup bittiğini öğrenmek için Tramuntana’ya giden Sara Campos (Megan Montaner), Víctor Gamero (Alain Hernández) ve Ernesto Selva (Félix Gómez) tanışır. ‘The Hunt’ta yeni bir vakayla yüzleşmek. Guadiana’, Perşembe günleri La 1 de TVE (22:00) yayın yapan ve platformlarda da yer alan kurgu. Serinin üçüncü sezonu, Huelva eyaletinde bulunan hayali bir kasabaya taşınıyor ve en çok sevilen aktörlerden biri olan aktör Francis Lorenzo’nun (62 yaşında, Pontevedra) iyileşmesini sağlayacak çift zaman çizelgesinde geçen bir hikaye ile ilerliyor. dizinin sevilen karakterleri

Huelva’nın manzaraları ve komşuları bu sezon özel bir önem kazanıyor ve manzarayı kurgunun bir başka kahramanı haline getiriyor. Francis Lorenzo’nun yanı sıra Beatriz Carvajal’ın özel işbirliği öne çıkıyor. Oyuncu kadrosuna bu üçüncü sezonda Pepe Viyuela gibi oyunculukta büyük isimler katıldı.

-Geçmişe bir tür sıçrama ile kurguya geri dönün.

-Dizi 2010 yılında, hikayenin büyük kahramanı Megan Montaner Çavuş Sara Campos’un ilk vakasıyla başlıyor. Başa dönüyoruz ama on iki yıl sonra yeni koşullar ve bir kayıpla dava yeniden açılıyor. Polis ilişkimizin nasıl başladığını görebileceğiz.

-Teğmen Santiago Baín karakteri profesyonel kariyerinize ne gibi katkılar sağladı?

– Farklı bir komiser olduğu için yapmaktan gerçekten keyif aldığım bir karakter. O bir UCO teğmeni, iyi bir insan ve harika bir araştırmacı. Bu Sivil Muhafız teşkilatının başka bir görüntüsü vardı ve bu anlamda yeni bir dünya gördüm çünkü çok daha sert insanlar hayal etmiştim ama onlar da bizim gibi insanlar. Çok ilginçti çünkü UCO’nun yeni bir vizyonunu, çözüm bulmak için nasıl çalıştıklarını ve suç işleyen suçlulara psikolojik olarak nasıl yaklaştıklarını keşfettim. Soruşturmanın bu tarafını çok beğendim.

ulusal kurgu

«İspanya’da çok ilginç bir kurgu yapılıyor. ‘Av’ entrika ve heyecan dolu”

-‘The Hunt’ın ilk sezonunda onu öldürdüler. Karakterinizin bu sonunu kabul ettiniz mi?

– Yazık oldu, karakterin harika bir yolculuk geçireceğini düşünüyorum çünkü orada güzel bir hikayemiz vardı. Ancak senaryoları aldığımda başına gelecekleri biliyordum ama diziyi ekranda gördüğümde karakterin kendisinden daha fazlasını verebileceğini düşündüğüm doğrudur.

-Oyuncular bir dizinin senaryosunu aldıklarında sezon sonunda ne olacağını biliyorlar mı yoksa keşfediyor mu?

-Hikayeyi anlatmanın iki yolu vardır. Bazen tüm senaryolara sahip olma ihtimalimiz varken, bazen de sadece ilk bölümlerin senaryolarına sahibiz, özellikle de uzun sezonları olan dizilerse. Bu durumda, karakterime ne olacağını biliyordum.

-Kurguda bu kadar ‘gerilim’ olan bir panoramada ‘Av’ın ne katkısı var? Guadiana mı?

-İlk ‘gerilim’lerden biriydik ve farklı bir anlatım tarzı getirdiğimizi düşünüyorum. İspanya’da çok ilginç bir kurgu yapılıyor. Örneğin ‘Av’ entrika, gizem ve çok fazla duyguyla dolu. Bu hikayeleri iyi oyuncularla ve dahası Monteperdido veya Tramuntana gibi harika ortamlarda iyi anlatırsanız, ekranda iyi bir sonuç alırlar.

-‘La caza’nın ilk sezonu, TVE’deki prömiyerinden dört yıl sonra Netflix’te en çok izlenenler arasında yer aldı.

-Açıkta, programlamaya da çok güvenirsiniz. ‘La caza’, RTVE Play’de ve şimdi de Netflix’te en çok indirilen dizilerden biridir. İnsanlar televizyon izleme şeklini değiştirdi. Sizi canlı takip etmiyor. Bu üçüncü sezonun prömiyerini ‘Pasapalabra’ ve ‘Survivientes’ teknesinin önünde yaptık. Elbette başka bir gece daha iyi giderdi ama o zaman dizi çok iyi işliyor gecikmeli olarak. İlginç tutun. Lineer yayındaki veriler çok büyük olmasa da o zaman dizi muhteşem bir yolculuk geçirebilir ki bu önemli.

‘Kırmızı kartal’

– Başarıyı yönetmek mi yoksa başarısızlığı yönetmek mi daha zor?

-Başarıyı yönetmek çok kolaydır. Sonra, başarısızlıklardan çok şey öğrendiğinizi söyleyen aşırı kullanılan bir ifade var. Başarılar bana çok şey öğretti ve başarısızlıklar bazen bana muazzam bir tokat attı ve beni düşündürdü. Başarı, eğer onu iyi yönetirseniz, öğrenmek daha iyidir.

halkın hafızası

«Kırk yıldır bu mesleğin içindeyim ve beni hâlâ ‘Aile Doktoru’ olarak tanıyorlar”

-‘Águila Roja’nın kötü komiseri olduğun için seni hala sokakta hatırlıyorlar mı?

-Hayatımın her günü. Kırk yıldır bu mesleğin içindeyim ve hala beni ‘Aile Doktoru’ veya ‘Yoldaş’ olarak tanımaya devam etmeleri beni şaşırtıyor. O zamandan beri televizyonda başka zamanlarda tekrarlanan veya platformlarda bulunan milyon dolarlık izleyicilerle hit olduklarını düşünün. Bana karantina sırasında bu dizileri tekrar gördüklerini söylediler. İnsanların onları tekrar görmesi beni şaşırtıyor ama sizi televizyondaki çalışmalarınızla hatırlamaları tatmin edici.

-Televizyonda kavuşmalar bu kadar moda oldu, rol aldığınız efsane dizilerden biriyle buluşmak ister misiniz?

-Sanırım kişisel bir zevk için tüm serilerle tekrar bir araya gelebilirim: birlikte çalıştığım insanlarla tekrar buluşmak için. Kesinlikle, şimdi özel bir ‘Sahabe’ toplantımız var. Dört-beş yıl süren bu kurgular, izleyicide çok güçlü bağlar ve duygular uyandırdı.