Amazon Prime Gaming, 470 TL’lik oyunları fiyatsız veriyor!

Beykozlu

New member
Amazon, Prime Gaming servisi ile dağıttığı fiyatsız oyunlarla oyuncuların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Platform, yeni yıla özel 470 TL’lik oyunları fiyatsız olarak sundu. O denli ki listede, ödüllü AAA üretim da yer aldı.

Amazon Prime Gaming, Dishonored 2’yi fiyatsız veriyor!

Amazon, birinci ay fiyatsız olmak üzere, 7.90 TL (yurt haricinde 14.90 dolar) karşılığında kullanıcılarına Prime abonelik hizmeti sunuyor. tıpkı vakitte, alışverişlerinizde birebir gün teslimat seçeneği ile fiyatsız kargo, Prime Görüntü ve Prime Gaming üzere kimi hizmetler de pakete dahil bir biçimde sunuluyor.

Geçtiğimiz haftalarda Dishonored 2 vereceği sızdırılan Amazon, yeni yıla özel verdiği oyunlarla bu iddiayı doğruladı. Prime Gaming abonelerine yeni yıla özel verilen tüm oyunlar ise şöyle sıralandı;

OyunFiyatı
Dishonored 2259,00 TL
The King of Fighters 200331,00 TL
Metal Slug X15,00 TL
The Last Blade 218,50 TL
Real Bout Fatal Fury 2: The Newcomers34,45 TL
Metal Slug15,00 TL
SNK 40th Anniversary Collection50,00 TL
Twinkle Star Sprites15,00 TL
Metal Slug 315,00 TL
The Last Blade18,00 TL

Kullanıcılar, üstte yer alan oyunları 27 Aralık ile 3 Ocak tarihleri aralığında Amazon Prime Gaming’in web sitesi üzerinden kalıcı olarak alabilirler. Bunların yanı sıra, ortalarından en dikkat çekeni ise Dishonored 2 oldu. O denli ki kelam konusu üretim, birfazlaca defa mükafata layık görüldü.

Platforma girildiğinde kimi oyunlarda 337 gün içerisinde alınabileceği yazıyor. Bunun bir kusur olduğu varsayım ediliyor. Çünkü Prime Gaming, kullanıcılara üstte da bahsetmiş olduğumiz üzere sırf birkaç günlük müddet veriyor. Oyun dünyasının tanınan Dishonored 2’nin sistem ihtiyaçları ise şöyle;

Dishonored 2 sistem gereksinimleri

Minimum:

• İşletim sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5-2400 / AMD FX-8320 yahut yükseği
  • Ekran kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7970 3GB yahut yükseği
  • RAM: 8 GB
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
Tavsiye Edilen:

• İşletim sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i7-4770 / AMD FX-8350 yahut yükseği
  • Ekran kartı: NVIDIA GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 8GB yahut yükseği
  • RAM: 16 GB
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
Peki sizler Amazon Prime Gaming’in yeni yıla özel verdiği oyunlar hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Okumaya devam et...