“Yapıcı oldukları sürece eleştirileri okurum ama ‘nefret edenler’ ve söylenti değirmeni beni ilgilendirmiyor”

Adanali

Global Mod
Global Mod
Cristina Tárrega’nın Cumartesi geceleri (22:00) Telecinco’da sunduğu ve ona eşlik ettiği program olan ‘La vida sin filtros’un her bölümünün temelini oluşturan temalardan bazıları aile sorunları, imajın köleleri ve doğaları gereği kafirlerdir. kendi özel bakış açılarına katkıda bulunan bir işbirlikçi ekibi tarafından.

Gazeteci böylece izleyiciyi şaşırtmaya, eğlendirmeye ve şok etmeye çalışacakları, isimsiz tanıklıkların öngörülemezliğinin ağır bastığı bir projeyle küçük ekrana geri dönüyor. Format, %10,6 izleyici payı ve 800.000 takipçi ile bu hafta izleyici rekorunu kırdı.

-Formatın öngörülemezliği sizi korkutmuyor mu?

-TV vertigo üretir ve size ne olacağını bilmiyorsanız, o zaman biraz daha. Yamaç paraşütü gibi çok heyecanlıydı. Kullanırken çok saygı duymanıza neden olan bir formattır. Kendime her zaman güvenirim, radyo, televizyon ve basında çalıştıktan sonra güvenlik ve profesyonel geçmişe sahip olduğumu düşünürüm. Bu önermeyle sundum. Hayatım boyunca televizyonda çalıştım ve yeni bir şey ortaya çıktığında, zaten deneyimin olduğu için onu ileriye taşımaya çalışıyorsun.

-Filtresiz hayat’ın hayatının projesi olduğunu söylüyor. Bu kadar özel olan ne?

-Çünkü tanıklıklarla bir ‘eğlence’. Kahraman izleyicinin karşısındadır ve çok farklı şeyler olur. Tipik veya güncel bir proje değil, televizyonda görülmemiş bir şey. Dikkatimi çeken bir şey oldu. Bana ekranda ne zaman yapmak istediğim proje sorsalar, farklı bir şey sürmek, şimdiki zamana bağlı bir cevap verdim.

-Televizyona hiç ayak basmamış izleyicinin doğallığını özlediniz mi?

– Yerlerini alan isimsiz insanları özledim. Televizyonda hep bir şeyler anlatan biziz ve ben orayı izleyiciye vermeyi özledim… O öne çıkma, onların hayatı bizden bir parça olsun diye.

isimsiz misafirler

“Gelen insanlar Tamara Falcó’nun zorluklarını yaşamıyor”

İnsanları nasıl dinleyeceğini bilmenin sırrı nedir?

-Biriyle konuştuğunda, yapman gereken ilk şey orada olmaktır. Birinci kişi olmak değil, gerçekten olmak. Dinlemek ile duymak arasındaki fark çok büyük ve bunu algılamaları gerekiyor. Aynı görünüyor, ancak iki farklı kelime. İki kelimenin anlamını görürseniz programın özüne geliyorsunuz. Dinliyorum ve onlar gerçekten onlara dikkat ettiğimi hissediyorlar. onlara odaklanıyorum. Yanında olmadığın bir insanla birlikteymiş gibi davranarak hayatını geçiremezsin. Ya öylesin ya da değilsin. Ya girersin ya da çıkarsın. Sonunda, dizinin referans sorunu herkesin sorunudur. Gelenler Tamara Falcó’nun zorluklarını yaşamıyor. Benzerleri var ama gelinlik düşünmüyorlar.

filtreler olmadan

-Televizyonda anonimlerle mi yoksa ünlülerle mi konuşmayı tercih edersiniz?

-Anonimler, filtresiz giren, kendini olduğu gibi gösteren, hiçbir hazırlık yapmadan gelen kişilerdir. Arkalarında bir iletişim, pazarlama veya SEO konumlandırma ajansı yok. Ve önemli olan da bu.

Ana Rosa ile Gelecek

“Eylül ayında çalışacağım ama nerede olduğunu söyleyemem çünkü bu konuda konuşmadım”

– Eleştiriyi nasıl karşılıyorsunuz? Onlara dikkat ediyor musun?

-Elbette. Çok önemsiyorum. Yaptığım şey sokağa çıkmak ve insanların program ya da genel olarak hayat hakkında söylediklerini dinlemek. Ve gerçek şu ki şimdiye kadar sürpriz yorumlarım var. Beğeniyorlar ve bu anlamda kendime rehberlik ediyorum. Sonra zincirin insanları olan, neyi kaydettiğimizi ve yayınladığımızı bilen profesyonellerden oluşan bir grubum var. Antena 3’te ‘La voz kids’in finali ve yarı finaliyle karşılaştığım doğrudur. Sert oynadığımızı biliyordum ama yaptığımız iş konusunda sakinim. Yapıcı oldukları takdirde eleştirileri okurum ama nefret edenler beni ilgilendirmiyor, söylentiler de beni ilgilendirmiyor.

-Ana Rosa Quintana ile sabahları paylaştınız, öğleden sonraları onunla Telecinco’ya mı taşınacaksınız?

-Mediaset’in planı olmalı, sonuçta bunu benden isteyecek olan da o. Bunun hakkında düşünmüyorum. Unicorn Content’te (yapım şirketi) bir işim var ve şimdiye kadar iyi gidiyordum. Eylül’de çalışıyor olacağım elbette ama nerede olduğunu söyleyemem çünkü dürüst olmak gerekirse henüz bunun hakkında konuşmadım.