Telecinco, ünlülerin sınırlarını zorlayan cennet gibi 'gerçeklik' olan 'Hayatta Kalanlar'da devrim yaratıyor

Adanali

Global Mod
Global Mod
Ünlülerin televizyondaki mükemmel realite şovu ekranlara geri dönüyor. Telecinco bu Perşembe (22:00) 'Survivors'ın yeni baskısının prömiyerini yapıyor; bu aynı zamanda Jorge Javier Vázquez'in 'Chinese Tales' ile yaşadığı başarısızlığın ardından ağa dönüşünü de işaret ediyor. Program, mekaniğinde önemli bir değişiklikle ve yarışmacı grubunu Olimpo Beach ile Condena Beach arasında, hayatta kalma ve ayrıcalıklara erişim için çok farklı olanaklara sahip yerleşim bölgeleri arasında dağıtacak ilk konum oyunuyla maceraya başlıyor. Laura Madrueño sunucu olarak adada kalmaya devam ederken, Carlos Sobera ve Sandra Barneda sırasıyla Salı ve Pazar günkü galalardan sorumlu olacak.

Mediaset'in Cuarzo Producciones (Banijay Iberia) işbirliğiyle hazırladığı filmde hayatta kalanlar 200.000 avroluk ödülü kazanmak için mücadele edecek. Genellikle olduğu gibi, final kazananının kim olacağına seyirci karar verecek. Bu anlamda yeni baskı, Honduras'ın cennet gibi doğal ortamındaki yeni mekanları, gruba kimin liderlik edeceğini, kimin daha fazla kaynak ve ayrıcalığa sahip olacağını belirleyecek 150'den fazla oyunu ve Yunan mitolojisinden yeni bir figür olan denizler tanrısı Poseidon'u içeriyor. , her zaman tetikte ve macera sırasında meydana gelen olaylara onay vermeye veya öfkesini serbest bırakmaya hazır.

İzleyiciler, 17 yeni yarışmacı arasında Telecinco'nun tanınmış yüzlerini ve ilk kez bir 'realite şovunda' çıkış yapacak diğerlerini bulacaklar. İzleyicilerin gözleri María Teresa Campos'un televizyon işbirlikçisi kızı Carmen Borrego'nun (57 yaşında) helikopterden nasıl atlayacağını izleyecek.

Küçük ekranda popüler hale geldikten sonra 'Survivors'da prömiyeri yapılacak. 'Sálvame'de yer alan son yüzlerden biriydi ve şu anda 'Bu hayat' veya 'Bakalım' gibi alanlarda işbirliği yapıyordu. Borrego annesine çok yakındı. Aslında, María Teresa'nın sırasıyla Telecinco ve Antena 3'te sunduğu 'Día a día' ve 'Cada día'nın müdür yardımcısıydı. Honduras'a gitmeden önce Mediaset tarafından dağıtılan açıklamalarda “Uçak, helikopter, sokmalar, kafamın kırılması gibi beni korkutan pek çok şeyle karşılaşıyorum” diye itiraf ediyor.

Bárbara Rey ve Ángel Cristo'nun oğlu da annesine yönelik ağır suçlamalar nedeniyle güncel olayların ortasında bir 'realite şovunda' ilk kez sahneye çıkacak. 42 yaşındaki Ángel Cristo, “Zor bir dönemde bu benim için üstesinden gelinmesi çok zor bir sınav olacak ve umarım dayanabilirim” diyor.

Sunucu, model ve oyuncu Arancha del Sol (51 yaşında) televizyona geri dönüyor. 90'lı yıllarda 'Vivan los Novios' veya 'VIP Noche' gibi programların en tanınmış yüzlerinden biriydi. “Sanırım su testinde iyi olacağım” diyor.

Mutfaktan Karayiplere

'MasterChef'in mutfağına girdi ama şimdi 'Survivors' katılımcısı olarak bir adım daha ileri gidiyor. Rap şarkıcısı Arkano (29 yaşında) başarılı Telecinco formatına katılıyor. “Helikopterden atlamaktan korkuyorum. “Her gün bunu düşünerek uyanıyorum” diyor. Adaları, 'etkileyici', eski 'Kadınlar ve Erkekler ve Başkan Yardımcısı' ve futbolcu Jesé'nin eşi Aurah Ruiz (34) ve iki kez dünya rüzgar sörfü şampiyonu Blanca Manchón (36) ile paylaşacak. Olimpiyat sporcusu, “Sanırım 'Hayatta Kalanlar'da en iyi yapabileceğim şey balık tutmak ve yiyecek bulmak: su benim aracımdır” diyor.

'Cazibe Adası'ndan iki yarışmacı geliyor: Claudia Martínez (27) ve Mario González (30). Kişisel antrenör ve 'El Conquistador'un eski katılımcısı Gorka Ibarguren (30), Elena Tablada'nın eski sevgilisi Javier Ungría (42) veya Telecinco'nun programlarda tanınmış yüzü olan gazeteci Kike Calleja (42) ile birlikte bu alana katılıyor. 'Kurtar beni' veya 'Parti' gibi. Ayrıca Victoria Beckam veya Paris Hilton gibi ünlülere el koyan tanınmış ünlü kuaför Lorena Morlote (47 yaşında); ya da eski 'MasterChef' yarışmacısı Miri Pérez-Cabrero (30).

'Hayatta Kalanlar 2024'ün oyuncu kadrosu, kamuoyunun 'Büyük Birader' ile tanıdığı sutopu oyuncusu Pedro García Aguado (55 yaşında) tarafından kapatıldı; oyuncu ve sunucu Rocío Madrid (45); itfaiyeci ve dövme sanatçısı Rubén Torres (31) ve eski futbolcu José María Gutiérrez Guti ile iletişimci Arantxa de Benito'nun kızı Zayra Gutiérrez (23). “Oğlum ve partnerimin arkadaşlığı en çok özleyeceğim şey” diye açıklıyor.

Mediaset, günümüzün televizyondaki en iddialı ve karmaşık formatlarından biri olan 'Survivors 2024'ün gelişimi için de yeni rakamlar sağladı. Ekip, Honduras'a yerlerinden edilen 200'den fazla profesyonelin yanı sıra yaklaşık 70 yerel işçiden oluşuyor. Cihaz ayrıca günlük yaşamı kapsayacak şekilde iki helikopter ve 20 tekneyi de içeriyor; yarışmacıların hareketlerini yakalamak için on iki oyun kamerası mevcut; Anahtarlar arasında iletim yapmak için 4.000 metre fiber optik ve yarışmanın ana mekanlarına 1.900 metreden fazla dağıtılmış; ve hem yarışmacıların hem de yarışma ekibinin hizmetinde olan 24 saat tıbbi ve psikolojik bir ekip.