Telecinco gündelik bir dergi olan ‘Así es la vida’nın prömiyerini yaptı

Adanali

Global Mod
Global Mod
Slogan belli. Yeni Telecinco öğleden sonraları, son on dört yıldır o yeri işgal eden son harika program olan ‘Sálvame’ ile mesafeleri işaretlemek için içeriklerine radikal bir dönüş yapmak istiyor. Ana Rosa Quintana’nın Eylül ayında gelişine kadar bir köprü görevi görecek olan, Sandra Barneda ve César Muñoz tarafından sunulan yaz için yeni bir dergi olan ‘Así es la vida’, Pazartesi gününden itibaren zincir prömiyerlerini yapıyor. Mediaset’ten, rahat ve eğlenceli bir bakış açısı eşliğinde sosyal bir tarihçenin, güncel olayların ve İspanyol sahillerinde birçok canlı gösterinin de olacağı yeni bir alanla programlamanın tonunu değiştirmek istiyorlar.

Telecinco’da saat 4:45’te başlayacak olan bu günlük formatta izleyicilere eşlik etmek için yazı dolduran gazeteci Sandra Barneda, “Bu heyecan verici bir proje, ekipte çok fazla gülümseme var ve bu beni heyecanlandırıyor” diye itiraf ediyor. öğleden sonra. Sunucu, Dominik Cumhuriyeti’nde ‘The Island of Temptations’ın son baskısını çekerken grubun yeni öğleden sonralarını yönetmesi için görevlendirildi.

Şimdi, yazarın da hakim olduğunu savunduğu bir alan olan yaşamaya ve saf ve katı bilgiye geri dönüyor. “‘Gerçekliği’ bırakmak istemiyorum ama şimdiki zamana geri dönmek bana çok şey katıyor,” diye açıklıyor. Ve bir niyet beyanı yapıyor: “Sokağa çıktığımda ne yaşayacağımı ve bunu duygusal olarak nasıl yaşayacağımı bilmiyorum. Ve her şovun böyle olmasını istiyorum: duygusal olarak farklı.” Extremadura devlet televizyonunda bir hafta öncesine kadar ‘Dos de tarde’ programının sunucusu olan Emeritense gazeteci César Muñoz ona eşlik edecek. Zincire güvenleri için teşekkür eden sunum yapan kişi, “En iyi halimi vermeye geldim, kendimi bırak, ak ve eğlen” diye itiraf ediyor.

Daha çok işbirlikçilerinin şöhretine ve salsasına odaklanan ‘Sálvame’den farklı olarak, Telecinco’nun yeni bahsi, programın omurgası olarak güncel olayların izlenmesine sahip olacak ve hem canlı bağlantılar hem de raporlar aracılığıyla haberlerin üretildiği yerlerde bulunacak. muhabir ekibi tarafından hazırlanmıştır. Sosyal günlükler, sette röportajlar ve seyircilerin aktif katılımı konusunda hiçbir eksiklik olmayacak.

‘Kurtar beni’ ile kır

Bu yeni proje için Telecinco, kendi özel bakış açılarını sunacak çeşitli profillere ve geçmişlere sahip geniş bir işbirlikçi ekibine güveniyor. İlk taksitlerinde Pedro García Aguado, Ken Appledorn, Belinda Washington, Beatriz Trapote, Cristina Rodríguez, Ana García Lozano, Patricia Cerezo, Antonio Sánchez Casado, Rosa Villacastín, Gema Fernández veya Suso Álvarez tarafından entegre edilecek.

Gazeteci Lydia Lozano gibi bazı yüzlerin ‘A tu’ üzerinde işbirliği yapmaya başladıkları 2002’den beri Telecinco’da olmasına rağmen, elbette soyu tükenmiş ‘Sálvame’yi hatırlayabilecek hiçbir yüz olmayacak. lado’. «’Save me’yi yapan ekip, her gün bize eşlik eden on dört yılın ardından dinlenmek zorunda. Zamanla geri dönüp dönmeyeceklerini bilmiyoruz, ancak artık süreklilik bir anlam ifade etmeyecek, ”diye açıklıyor Mediaset España’daki İçerik direktörü Manuel Villanueva. Cuarzo Producciones’in genel müdürü Juanra Gonzalo, “Kimseyi veto etmedik, yaptığımız işbirlikçi listesini her tür profil ve yaştan açmak oldu” diyor.