Quique Sánchez, insan tarafından şekillendirilen köşelerin güzelliğini göstermek için Manzanal’ı geçiyor

Adanali

Global Mod
Global Mod
4 Ekim 2023 Çarşamba, 14:07.

Yorum

olman gerekiyor kayıtlı Bu işlevselliğe erişmek için.

Giriş yapmak

• Bağlantıyı kopyala

• Naber

• Facebook

• X

• LinkedIn

• Telgraf

Bercian ressam Quique Sánchez, Camarote Madrid’de tüm gerçekçiliğini göstermek için Manzanal’ı geçiyor. Leonese başkentinin merkezinde, Espacio E’nin yanındaki bu efsanevi kuruluş, bu sanatçının 4 Ekim Çarşamba günü açılışı yapılan bir sergisine ev sahipliği yapıyor.

Bu sergide insanın şekillendirdiği manzarayı ele alan sekiz tablo yer alıyor. “İnsanoğlunun inşa ettiği yapıların çoğunu büyüleyici buluyorum, beni öyle hipnotize ediyor ve çekiyorlar ki, onları bir tuvale yansıtmak için can atıyorum, bazılarını tekrar tekrar boyuyorum ve her zaman aynı ve farklı oluyorlar.” aynı zamanda” diye açıklıyor.

Berci’li ressam Quique Sánchez’in sergisi.

Ana resim - Bercian ressam Quique Sánchez'in örneği.

İkincil resim 1 - Bercian ressam Quique Sánchez'in örneği.

İkincil resim 2 - Bercian ressam Quique Sánchez'in örneği.

Endüstriyel karakterin ciddiyetini güzelliğe dönüştürmeyi başaran bir sanatçı. “Bir keresinde bana ressamların en korkunç ve terkedilmiş köşeleri bile renklerimizle güzelleştirme yeteneğine sahip oldukları söylenmişti. Buna ortamı veya modeli istediğimiz gibi yorumlayabilme olanağını da eklersek kendi gerçekliğimize, sarı gökyüzüne bile yer veren kendi evrenimize ulaşmış oluruz” diyor.

Bu ay boyunca bu örneğin keyfini ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz.

Yorum

Hata bildir