MasterChef’in Leonese’si Jhota yarı finale yükseldi

Adanali

Global Mod
Global Mod
MasterChef yarı finalinde bir Leon: “Yarı finalde olacağımı bana kim söyleyecekti?” Bu gastronomik yarışmadan geçen ve bir vahiy haline gelen en tartışmalı katılımcılardan biri olan Jhota, bunu garanti ediyor.

Bunun bir sonraki aşamasına geçişi aldıktan sonra, “Şimdi sadece çöple kaldım ve onları elimden geldiğince rahatsız edeceğim” dedi.

karmaşık yemek

Jhota, asitleri şekere dönüştüren bir ürün türü olan miraculin ile bir yemek yapmak zorunda kaldı ve geçerse yarı finale kalacaktı. Jüriyi şaşırtmak için en karmaşık ürünü seçti. Ve sonunda yaptı.

Luca’nın mutfaklardan çıkmasıyla, Jotha, Masterchef 11’in en tartışmalı olanı olarak yalnız kaldı. DJ, başından beri hem kendi takım arkadaşlarına hem de jüri üyelerine karşı dik başlı bir aday oldu. Ancak ilerlemesine damgasını vuran şey bu asi karakterdir.

«En tehlikeli olanla hava atmak istiyorum»

Yarı finallerin kapısını açan son mücadeleden önce Jhota netti: «En tehlikeli olanla gösteriş yapmak istiyorum. Buna üstesinden gelme ruhu denir. Sonunda, az önce yaptığım şey, Jotha’nın neye benzediğinin bir özeti. Riski severim, cüretkar olmayı, cesareti severim, zorluklarla şevkle yüzleşmeyi severim».

Sevinç ifadeleri, popüler televizyon yarışmasının sondan bir önceki aşamasına gelene kadar yaşanan gerilimi gözler önüne serdi.