Marvel’s Spider-Man Remastered fiyatı ve sistem gereksinimleri!

Beykozlu

New member
Haziran ayında State of Play etkinliğinde duyurulan Marvel’s Spider-Man Remastered fiyatı, sistem ihtiyaçları ve özellikleri belirtildi. Yeni kuşak PlayStation 5‘e ve Windows’a gelecek olan Spider-Man oyunu, DLSS ve DLAA dayanağıyla gerçeküstü grafikler sunacak.

Marvel’s Spider-Man Remastered ne vakit çıkacak?

PlayStation tarafınca paylaşılan son görüntüde, Spider-Man Remastered’ın PC özellikleri ve öbür bilgileri ortaya çıktı. Marvel’s Spider-Man Remastered 12 Ağustos’ta Steam ve Epic Games Store üzerinden oynanabilir olacak. Marvel’s Spider-Man Remastered fiyatı 499 TL olarak belirlendi.

ilk vakit içinderda 2018 yılında çıkış yapan Marvel’s Spider-Man, geçtiğimiz ay düzenlenen State of Play sırasında yeni bir Remastered ile karşımıza çıktı. Oyunun Windows sürümü için hazırlanan teknik ayrıntı görüntüsü ise Spider-Man Remastered’ın geliştirilmiş gölgeler ve ray-tracing dayanaklı yansımalara sahip olacağını belirtti.

Bilgisayar has yetenekler içinde Nvidia Surround oldukcalu monitör suram takviyesi bulunuyor. Nvidia GeForce RTX ekran kartlarına sahip olan oyuncular ayrıyeten DLSS ve DLAA özelliklerini kullanabilecek. Bu grafik bilgileri bilhassa kare suratlarını ve imaj kalitesini etkiliyor.

Marvel’s Spider-Man Remastered Sistem Gereksinimleri

Minimum:

• 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i3-4160, 3.6 GHz yahut AMD eş değeri
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 950 or AMD Radeon RX 470
  • DirectX: Sürüm 12
  • Depolama: 75 GB kullanılabilir alan
Önerilen:

• 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5-4670, 3.4 Ghz yahut AMD Ryzen5 1600, 3.2 Ghz
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1060 6GB yahut AMD Radeon RX 580 8GB
  • DirectX: Sürüm 12
  • Depolama: 75 GB kullanılabilir alan
Spider-Man Remastered ön siparişinin Steam’de başladığını hatırlatmak gerekiyor. Oyunu ön sipariş ile satın alarak Iron Spider, Velocity, Spider-Punk kostümü, Spider-Drone aygıtı ve 5 marifet puanı elde edebilirsiniz. Remastered fiyatı 499 TL olarak belirlendi.

Siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Okumaya devam et...