Kurtar beni çok duygusal bir partiyle veda ediyor

Adanali

Global Mod
Global Mod
Bu öğleden sonra, 6.639 numaralı programla ‘Sálvame’in günlük baskısı Telecinco şebekesine sonsuza kadar veda etti. Bunu çok duygusal ve destansı olmayan tarzda bir partiyle yaptı. 2009 yılında “yalnızca halkı eğlendirmek amacıyla” başlayan ve “şehirdeki en çılgın partiyi” kurmak amacıyla başlayan bir programın amaçlarının hatırlatıldığı, saat tam 16:53’te bazı boş tabelalarla başlayan bir olay.. TV”. «Bu on dört yılda sizi yalnızca gerçeklikten uzaklaştırmak istedik ve bugün de daha az olmayacak. Son parti başlıyor. ‘Beni Kurtar’ın son özelliğine hoş geldiniz. Sadece unutulan ölür. ‘Kurtar beni’ ebedi olacak”, sol üst köşesine #HashtagluegoMariCarmen hashtag’ini takan son taksit, uzayın her zaman bayrak olarak taşıdığı mizaha sadık kalacağını vaat etti.

Bir niyet beyanı. Öncül zaten desteklenmiş ve Gloria Gaynor’un ‘I Will Survive’ şarkısının ilk akorları – Stereo Star Band öğleden sonrayı canlı müzik ve programla yakından bağlantılı şarkılarla renklendiriyordu – Terelu Campos, Adela González ve María Patiño ile birlikte Her gün programı yürüten işbirlikçiler ve ekip, tamamı bembeyaz, kamp masaları, flamalar ve ampullerle süslenmiş bir sete müzik eşliğinde hareket ederek girdiler.

Titanik’e ve programın ölümüne atıfta bulunan başka bir video, belki de Titan denizaltısının patlamasından sonra pek doğru değil, sunum yapanların ilk sözlerine, Jorge Javier Vázquez’in yokluğunda, bir nedeniyle izinde. telefonla bile gelmeyen sağlık sorunu. «Bu bizim son programımız ama vedalaşmayacağız. Bu bir cenaze töreni olmayacak, San Juan gecesini kutlayan tarzda bir parti olacak, “dedi. González, “Bu on dört yıldaki en güzel öğleden sonra olacak,” dedi. Patiño, “‘Sálvame’in en holigan öğleden sonrası başlıyor!” diye bağırdı.

Alakalı haberler

Duyguların rulet çarkı 'Kurtar beni'ye elveda

San Juan olayı mantıklıydı, çünkü La Fábrica de la Tele’nin ürettiği, Mediaset otoparkında büyük bir şenlik ateşiyle sona eren bir ritüeli kutlayan, formatın ve sahnenin önemli nesnelerinin sergilendiği alanın ortak çizgisiydi. ayarlamak. Lydia Lozano’nun seyirciler uykuya daldığında seyirciyi uyandırdığı ve son kez yaptığı dans ‘Chuminero’ gibi konseptler vardı; Eski sevgilisi Víctor Sandoval’ın özenle ateşe aktardığı Nacho Polo’nun şapkası ya da tabii ki ‘Merlos Place’in yıldızı Marta López’e verilen geyik kafası. Yapım ekibi, her yolculukta sette neler olduğunu göstermek için uçağı bölerken, görevdeki kahraman da programın bazı büyük sırlarını şenlik ateşine aktardı. Antonio Rebollo’nun gece saat dokuz civarında bir okla yaktığı şenlik ateşi, sporcunun 1992’de Barselona Olimpiyat Oyunlarının açılışında sergilediği başarının bir kopyasıydı.

Ana resim - Kurtar beni çok duygusal bir partiyle veda ediyor

İkincil resim 1 - Kurtar beni çok duygusal bir partiyle veda ediyor

İkincil resim 2 - Kurtar beni çok duygusal bir partiyle veda ediyor

Tele Fabrikası da geçen haftaki söylentileri doğrulamak için alandan yararlandı. Belén Esteban, Terelu Campos, Kiko Matamoros ve Lydia Lozano da dahil olmak üzere programın işbirlikçilerinden sekizinin şimdiden yeni bir kaderi var: Netflix’te Amerika’da iş arayacakları bir realite şovunda başrol oynayacaklar. Aynı yapım şirketi tarafından geliştirilen projenin yönetmenliğini David Valldeperas yapacak ve Netflix ile yapılan anlaşma, ‘Save Me’ evrenini temel alan başka içeriklere de kapı aralayacak gibi görünüyor.

Belki de bu yüzden bu öğleden sonra işbirlikçilerden altısı muhabir olarak değerlerini göstermek istedi. Böylece Kiko Matamoros, Madrid’deki Patones de Arriba’nın meclis üyesi olan ve programı hiç kaçırmayan 99 yaşındaki Charito’nun evinde programa başladı. «Beni eğlendirdi ve sürekli kanepede uyuyakalmak yerine sizi dinlemem için beni cesaretlendirdi. Yaşlılar için çok şey yapıyorsunuz” dedi. Daha sonra ortaya çıkacak sürpriz, Matamoros’un bu on dört yılda büyük kavgalar verdiği bir işbirlikçi olan Lydia Lozano’nun annesinin aynı binada yaşamasıdır. Entrika yaratma konusundaki taahhütlerine sadık kalarak, işbirlikçinin annesine Matamoros’u selamlatmaya çalıştılar ama o evde değildi.

Seyahat edenlerden bir diğeri de Lozano. Özellikle belediye başkanı Julián olarak adlandırılan Toledo’daki bir kasaba olan Pantoja’ya. Ve işte bu, şaka buydu. Chelo García Cortés ise Tetuán mahallesine taşındı. Programla ilgili yaptığı paylaşımlarla ünlü influencer Alexsinos, evinin kapılarını açtı. Yanında, içerik oluşturucunun üç arkadaşı, alanın “gruba o kadar çok yardımcı olduğunu ve onu çok özleyeceğimizi” garanti etti.

Lydia Lozano, son chuminero dansıyla.

Lydia Lozano, son chuminero dansıyla.

Alonso Caparrós ayrıca, uzayın farklı nesillerdeki izleyicilere eşlik eden bir program olduğu fikrinin altını çizmek istedi ve bu nedenle, büyükbaba Pepín’den tam olarak doğduğu on dört yaşındaki Daniela’ya kadar herkesin onu gördüğü bir eve gitti. 27 Nisan 2009 günü öğleden sonra saat dörtte ‘Kurtar beni’ yürüyüşe başladığında. Pipi Estrada aynı zamanda Montepríncipe hastanesinde bir muhabirdi çünkü ‘Beni kurtar’ döneminden sonra dünyaya gelen ilk bebeği karşılamak istiyordu. Hatta Belén Esteban bile huzurevine gitti. Özellikle heyecanlı olan ‘Save Me’ programının yardımcı sunucusu, sakinlerden biri olan Giorgina’ya yaklaştı ve o, tek bir bölümü bile kaçırmadıklarını ve işbirlikçiler tartışıp sinirlendiklerinde programın “daha da iyi olduğunu” söyledi. “

çiftliğin sahibi

Ancak şenlik ateşi yanmaya başlamadan önce, arka planda Luciano Pavarotti’nin oynadığı ‘Caruso’ ve takımın büyük bir kısmı ağlayıp alkışlarken, eşit derecede özel iki an yaşandı. Birincisi, “diktatör” Jorge Javier Vázquez’in onurlandırıldığı ve birçok meslektaşının gözyaşlarının eşiğinde olduğu bir video yayınlandığında. «Jorge Javier kortijonun dizginlerini eline alıyor ve bu çılgın evrenin sahibi, onsuz kesinlikle hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktı. ‘Kurtar beni’, Jorge Javier’dir ve Jorge Javier, ‘Beni kurtar’dır ve her zaman öyle kalacaktır” dedi anlatıcı. Ağıt edilen sadece onun yokluğu değildi. Ayrıca 2021’de ölen Mila Ximénez’inki de çok mevcuttu. Diğeri, ‘Sálvame’ videolarının büyük bir bölümünün seslendirmecisi Germán González, formatın işbirlikçilerinin yazdığı ve bir banka kasasında yüz yıl korunan bir zaman kapsülünde kalacak mektubu okuduğunda. .

Reklamcılığın kıvrımları ve dönüşleri, ‘Sálvame’ takma adıyla geldiği Antena 3’te formatla rekabet etmeye bile gelen Maribel Verdú, Alaska, Alessandro Lequio veya Jaime Cantizano gibi insanların alanla ilgili olumlu değerlendirmeleriyle taçlandırıldı. ‘ hüzünlü zincir gibi – son kodada buna bir selam vardı – ‘Neredesin kalbim’ ile. Ve son yıllarda kalp programı hakkında hiçbir şey bilmek istemeyen karakterleri Raquel Bollo, Anabel Pantoja, Rosa Benito, María Jesús Ruiz, Jesulín de Ubrique, Olvido’yu telefonla davet ettikleri bir video ile unutmadılar Karıncalar , Isabel Gemio veya María José Campanario son programa katılacak. Söylemeye gerek yok, birçok kişi telefonu kapattı ve hepsi teklifi reddetti, ancak örneğin Campanario’nun yanıtı çok şaşırtıcıydı. «Bana iyi davranmadın ama her şeyin bittiğine sevindiğimi sanma. İşini kaybeden insanlar için üzülüyorum” dedi muhatabına.

Ekip, Alejandro Abad’ın program için bestelediği eğlenceli ve aynı zamanda aptalca ilahiyi ilk ve son kez “Borrón y cuenta nueva” adlı titiz bir dudak senkronizasyonu ile söyledikten sonra, yolda Mediaset koridorlarında son kez geçit töreni yaptı. şenlik ateşine gittiler ve orada Pedro Piqueras ile karşılaştılar. Program ile Piqueras’ın alanı arasındaki bağlantılar genellikle gerçeküstüydü, özellikle de kalp programı seti bir partiye dönüştüğünde ve Piqueras haber programını bir trajediyle açtığında. Terelu Campos, “Sana ne güzel bir öğleden sonra geçirdik,” dedi. Piqueras, “Rus ruleti gibiydi, bakalım ne oldu,” dedi. “Sana iyi şanslar. Harika insanlar olduğunuzu düşünüyorum ve sizi hayatım boyunca hatırlayacağım” dedi.

“Kurtar beni” veda ediyor ama işbirlikçilerinin Netflix’te şimdiden yeni bir evi var

Bu öğleden sonra, programın işbirlikçileri ve yönetmeni David Valldeperas, ‘Save Me’ adlı günlük gazetede son haftalarda çıkan söylentileri doğruladı. La Fábrica de la Tele tarafından üretilen mekanın en tanınmış yüzlerinden bazılarının şimdiden yeni bir programı var. Netflix, birkaç dakika sonra Belén Esteban, Terelu Campos, Kiko Matamoros, Lydia Lozano, Chelo García Cortés, Víctor Sandoval, Kiko Hernández ve María Patiño’nun başrollerini paylaştığı yeni bir belgesel gerçekliği duyuran bir bildiri gönderdi.

Yapımcılığını yine La Fábrica de la Tele’nin üstlendiği bu mekan, basın bülteninde de okunabileceği gibi bu sekiz “televizyon ikonunun” diğer televizyonları ziyaret etmek ve ana eğlence ile buluşmak için göleti aşacakları yolculuğunu takip edecek. Amerika ajanları ve üreticileri. Adı henüz kesinleşmemiş olan belgesel dizilerinin çekimleri kısa süre içinde başlayacak ve İspanya, Amerika Birleşik Devletleri ve Latin Amerika arasındaki farklı bölgelerde birkaç hafta sürecek. Netflix ve La Fábrica de la Tele arasındaki anlaşma, “Save Me” evrenine dayanan yeni içerik olasılığını da ortaya çıkarıyor.