Kaçırmayın! Epic Games her gün 1 oyun veriyor

Beykozlu

New member
Epic Games Store uzun bir müddetdir kullanıcılarına fiyatsız oyun veriyor. Hatta kimi vakit bu üretimler AAA kalitede olabiliyor. Yani pek değerli oyunları kütüphanenize bedelsiz eklemenize imkan sağlıyor. Genelde bu üretimleri haftalık olarak yeniliyor. Ancak yılbaşı niçiniyle Epic Games her gün bir oyun verecek.

Epic Games Store’dan yılbaşı oyun sürprizi!

Epic Games Store’un yılbaşı özel kampanyalarıyla birlikte her gün bir adet fiyatsız oyun vereceği geçtiğimiz günlerde ortaya çıktı. 25 gün sürecek bu kampanya kapsamında birinci oyun 160 TL pahasındaki Bloons TD 6 oldu.

Yapılan resmi paylaşıma bakılırsa 15 Aralık ila 10 Ocak tarihleri içinde toplam 25 oyunun dağıtılması bekleniyor. Bu süreçte kütüphanesine ekleyenler ise kalıcı olarak sahip olacak. Ama bir de süreksiz olarak sunulanlar olacak. Burada da 15 Günlük Fiyatsız Oyunlar başlığı altında bulunan üretimleri süreksiz mühletle oynayabileceksiniz.

Bloons TD 6 sistem gereksinimleri

Bloons TD 6 asgarî sistem gereksinimleri
:

• İşlemci: CPU: 1.5Ghz ve üstü
  • Ekran kartı: GPU: OpenGL 2.0 uyumlu, ATI, NVIDIA yahut Intel HD
  • Bellek- RAM: 4 GB bellek
  • Depolama HDD-SSD: 2 GB disk alanı
  • İşletim sistemi: Windows 10 64-bit işletim sistemi
Bloons TD 6 önerilen sistem gereksinimleri:

• İşlemciCPU: 2Ghz ve üstü
  • Ekran kartı- GPU: OpenGL 2.0 uyumlu, ATI, NVIDIA yahut Intel HD
  • Bellek- RAM: 8 GB bellek
  • Depolama HDD-SSD: 4 GB disk alanı
  • İşletim sistemi: Windows 10 64-bit işletim sistemi
Siz Epic Games tarafınca yılbaşı müddetince verilecek fiyatsız oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Okumaya devam et...