HITMAN serisinin ismi değişiyor!

Beykozlu

New member
2017 yılında çıkışını gerçekleştiren HITMAN 1, farklı bir yapıya büründü ve kısımları başka ayrı yayınlandı. tıpkı vakitte oyun dünyasında tenkit yağmuruna tutulan üretimci IO Interactive serinin daha sonraki oyunlarında bu sistemi değiştirdi. Artık ise şirket, HITMAN üçlemesinin bir ortada bulunmasına imkan sağlayan bir isim değişikliğine gidiyor. İşte HITMAN 3 oyununun yeni ismi…

HITMAN 3 isim değişikliğine gidiyor!

IO Interactive, bugün sabah saatlerinde paylaştığı blog yazısıyla HITMAN 3’ün yeni ismini deklare etti. 26 Ocak 2023 tarihinden itibaren seri, HITMAN World of Assasination olarak isimlendirilecek. Ayrıyeten tüm platformlardaki HITMAN 3 sahiplerine fiyatsız biçimde sunulacak. Şirket, yaptığı açıklamada yeni isimle birlikte üçlemenin birinci iki oyununun da yeni versiyona fiyatsız biçimde ekleneceğini duyurdu.

Bu tarihten daha sonra, HITMAN World of Assasination, seriyi oynayabilmek için tek seçenek olacak. IO Interactive, yaptığı açıklamada şu sözleri kullandı:

Yeni oyuncular için satın alma tecrübesini büyük ölçüde sıradanleştiriyoruz. HITMAN World of Assassination, oynamaya başlamak için mevcut tek seçenek olacak. Temelde bu değişiklikler, tüm yeni oyuncuların ve mevcut HITMAN 3 sahiplerinin tıpkı içeriğe sahip olacağı manasına gelecek.

Bu, HITMAN üçlemesindeki toplam 21 farklı bakılırsavin tamamının yeni isimli versiyonda yer alacağı manasına geliyor. Fakat HITMAN 2 ve 3’deki ek paket içeriklerine erişebilmek için HITMAN World of Assasination Deluxe Pack’i satın almanız gerekiyor.

HITMAN sistem ihtiyaçları:

Minimum:

• 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: OS 64-bit Windows 10
  • İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
  • DirectX: Sürüm 12
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
  • VR Takviyesi: SteamVR ya da Oculus PC
Önerilen:

• 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: OS 64-bit Windows 10
  • İşlemci: Intel CPU Core i7 4790 4 GHz
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 1070 / AMD GPU Radeon RX Vega 56 8GB
  • DirectX: Sürüm 12
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi Yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Okumaya devam et...