“Her zaman biraz yaramazlık yaptım”

Adanali

Global Mod
Global Mod
Carlos Sobera'nın ekrandan geçip herkese ulaştığı o alaycılık, suç ortaklığı ve yakınlık kokteyli sayesinde 'First Dates'in kaydında bir mola sırasında gerçekleşen sohbet, röportaj yapılan kişi ile röportajı yapan kişi arasındaki akıcılık kazanacak. birbirlerini her zaman tanırlardı. Konuşmanın nedeni 'A contracorriente' (Espasa), Sobera'nın hukuk okuyup üniversite öğretmenliği yaptıktan sonra televizyon yıldızı olmaya giden bir çocuğun beklenmedik dönüşlerle dolu hayatını anlattığı açıklayıcı bir anı.

Ve eğer bu röportajlarda, çeşitli profesyonel ve kişisel değişimleri anlatmanın yanı sıra, Elsa Pataky'den (tabii ki kurguda) şaka yapan tek kişi olmakla övünüyorsa, bu röportajda her şeyden önce, “İnsanların bana olan sevgisi. “Benim için şüphesiz bu şimdiye kadar aldığım en büyük ödül.”

-Hangi iki kişiyle Pazar vermutu için randevu ayarlarsınız?

-Çok sevdiğim iki kişi var, o yüzden politikacılar şöyle dursun ünlülerin isimlerini vermeyeceğim. Kendini yalnız hissedenlerin hepsi.

-Kariyeriniz kitabınızın ismine yakışır çünkü her zaman sizden en az beklenen şeyi yaptınız.

-Evet, her zaman biraz yaramaz oldum. Neredeyse her zaman benden beklenmeyeni biraz yaptım ama sanırım bunun nedeni benden bekleneni yaptığımda, hissetmem gerekenden daha fazla baskı hissetmemdi. Ve baskıyı hiçbir zaman sevmedim.

-Çocukken zaten oyuncu olmayı hayal ediyordu ama Barakaldo onun için çok küçüktü.

-Küçükten öte, küçük kasabaları hep sevmişimdir, üzmüştür beni: 60'lı yılların başından bahsediyoruz, evlerde akan suyun olmadığı, elektriklerin sık sık kesilmesi ve sobaların yanması nedeniyle hala mum ışığının olduğu dönemler. kömür. Kısacası, sizi bir şair ruhuna sahip olanlarımız için (ki bende de var) biraz kaba ve sizi aşağı çekmeye meyilli bir bağlama yerleştiren binlerce hikaye. Bu yüzden küçükken hayat ıstırabım saldırır.

-John Wayne'in filmleri hayatını değiştirdi. Ondan geriye ne kaldı?

-Lanet olsun, onun aynısı! Hâlâ resmiyim, hâlâ güçlüyüm ve hâlâ çirkinim; Zamanı geldiğinde bunu mezar taşıma yazacağım. John Wayne benim iyi huylu yanımı temsil ediyor çünkü onun kötü bir adam olduğunu kim hayal edebilir ki? Hiç kimse. Hatta biraz John Wayne gibi yürüyorum, ayı yürüyüşüne sahibim. Sanırım o bir Amerikan ayısı ve ben bir Asturya ayısıyım.

-'Dersten çıkarken' bölümünde seni griye boyadılar çünkü sen 36 yaşındaydın ve çocukların da yirmili yaşlarındaydı.

-Evet evet. Makyajla ilgili ilk endişem genç bir yüze ve siyah saçlara sahip olmamdı ve aralarında çok az gerçek yaş farkı vardı, en iyi ihtimalle on dört ya da on beş yaş, bu yüzden deli gibi beyazlamaya başladım. Ama '50 x 15' sonucu saçlarım ağardı; Sanırım televizyonun baskısını ilk kez o zaman hissettim çünkü o zamana kadar ortak bir oyundu, ancak bu durumda tek kişilik bir oyundu ve tüm odak noktası tek bir oyundu ve bence bu stresi daha da artırdı. Gri saçlara ben sebep oldum. Ama en azından saçlarımın çoğunu korudum.

-Bu dizide Rodolfo Sancho'nun babasını canlandırdı. Şu an ne kadar zor bir durumdan geçiyorsun.

-Kesinlikle. Gerçek şu ki onu çok seviyorum ve bu haber çıktığında kalbim sıkıştı çünkü bu durum her ebeveyn için çok kötü. Ve medyada o kadar ifşa edilen ve oğlunun davası neredeyse sirke dönüşen Rodolfo vakasında, acılar katlanarak artıyor. Kendisine çok kibar bir şekilde yazdım ve “Sana hiçbir şey söylemeyeceğim çünkü neler yaşadığını biliyorum ama şunu bil ki bir ihtiyacın olursa buradayız” dedim. Ama o güçleniyor ve ben şapkamı çıkarıyorum.

-Hayat.

-Evet. Hayal edemediğiniz, beklemediğiniz şeyler olur ve sizi ileriye götürür.

-2019'da karısı Patricia'nın başına gelenler gibi.

-Evet evet. Beş yıl geçti ve bundan hiçbir sonuç çıkmaması bana inanılmaz geliyor, çünkü büyük bir felce neden olan bir kavernoması vardı, dört lobun tamamı su basmıştı, bu çok büyüktü. Ve beş yıl sonra normal bir insan gibi burada olmam bana bir mucize gibi görünüyor, değil mi? Bunu doktorların kendisi bile söyledi. Ama bu doğru, gördün mü? Hayat…

-Siz zaten daha iyi yarınızı buldunuz, ancak diğerleri onu her türlü ilişkiyi gördüğümüz 'İlk Buluşmalar'da aramaya gidiyor. Bu görünürlük iyi, değil mi?

-Bana öyle geliyor. Aşk, cinsiyet, cinsiyet ve eğilimlerle ilgili birçok evrene sağladığı görünürlüğün olağanüstü olduğunu düşünüyorum, çünkü ülkemizde hala çok fazla zarar var ve olması da doğal çünkü biz ulusal Katoliklikten geliyoruz. öyle görünmüyor ama daha derine iniyordum. Bence çok bilgilendirici ve bir bakıma (bunu söylemekten biraz korksam da iddialı olduğu için) aynı zamanda eğitici de. Sonuçta çoğu insanın doğal olmadığını düşündüğü şeyleri doğalmış gibi gösteriyor. Ve bu bir ilerlemedir.