GTA: The Trilogy’den %50 indirim fırsatı! Steam’e eklendi

Beykozlu

New member
2021 yılında GTA: The Trilogy; GTA 3, San Andreas ve Vice City’nin bir daha yapılmış versiyonları olarak oyuncularla buluştu. Çıkışıyla birlikte adeta tenkit yağmuruna tutulan oyun, beklentilerin epeyce oldukca altında kaldı. Geçtiğimiz günlerde Epic Games Store’a ekleneceği tezlerini duyduğumuz GTA: The Trilogy, Steam platformuna eklenerek söylentileri boşa çıkardı.

GTA: The Trilogy Steam platformuna %50 indirimle geldi!

Daha evvel yalnızca Rockstar Games üzerinden satın alınabilen GTA: The Trilogy Definitive Edition, Steam’e eklenmesi ile bir arada yüzde 50 indirime girerek fiyatını 1.150 TL’den 575.00 TL‘ye düşürdü. ”ÖZEL PROMOSYON” ismindeki indirim 2 Şubat tarihine kadar geçerli olacak.

Yapımcılığını ve yayıncılığını Rockstar Games’in üstlendiği imal, belli sebeplerden dolayı oyuncuların beklentisini karşılayamadı. Çıkış yaptığı periyotta bir epey kusur barındırması ve fiyatını hak edecek kadar yenilik sunmaması bu sebepler içinde. daha sonrasında ise Rockstar Games yetkilileri, bu sebepten dolayı tüm oyuncularından özür diledi.

GTA: The Trilogy sistem ihtiyaçları ise şöyle:

Minimum:

• 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel® Core
    ™
    i5-6600K / AMD FX-6300
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 760 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
Önerilen:

• 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel® Core
    ™
    i7-6600K / AMD Ryzen 5 2600
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 4GB / AMD Radeon RX 570 4GB
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
Oyunun Steam sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Pekala siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce GTA: The Trilogy fiyatını hak ediyor mu? Görüşlerinizi Yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Okumaya devam et...