Cyberpunk 2077 Xbox Gamepass kütüphanesine ekleniyor!

Beykozlu

New member
Tartışmalı bir çıkış yapmış olan Cyberpunk 2077, gün geçtikçe CD Projekt Red’in yaptığı güncellemeler ile oynanabilir duruma geldi. Çıkışındaki sorunlardan dolayı tüm oyuncularından özür dileyen üretimci şirket, 2023 yılında yeni bir ek paket yayınlayarak oyunu şimdiki tutuyor. Ayrıyeten bugün Reddit üzerinden yapılan bir paylaşım dikkat çekti. O denli ki Cyberpunk 2077 Gamepass kütüphanesine eklenebilir!

Cyberpunk 2077 Gamepass kütüphanesinde görüntülendi!

Reddit üzerinden yapılan bir paylaşımda Cyberpunk 2077, Xbox Gamepass Ultimate kütüphanesinde göründü. Bu, potansiyel olarak oyunun Gamepass sistemine eklenebileceği manasına geliyor. bir daha de Xbox tarafınca rastgele bir onay gelmediği için mutlaklaşmış bir durum yok. Bu niçinle tarihi de çabucak hemen muhakkak değil.

2022’nin son aylarında oyunun imalcisi olan CD Projekt Red, bir yatırımcı görüşmesinde potansiyel Playstation Plus ve Xbox Gamepass muahedeleri hakkında şu açıklamaları yapmıştı:

”Xbox ve Playstation ile geçmişte kimi mutabakatlar yaptık. Lakin bu şu anda bir mutabakatımız olduğu manasına gelmiyor. Gelecekte yeni muahedeleri görüşebiliriz, o denli bir durum olursa en uygun vakitte duyurulacaktır. Şu anda paylaşacak yeni bir şeyimiz yok.”

Ancak artık 2023 yılına giriş yaptık ve yeni ek paket ile birlikte oyunun Game of the Year sürümü yayınlanacak. Cyberpunk 2077’nin yeniden oyun gündemine oturması için CDPR’ın Gamepass tavrı değişmiş olabilir. bir daha de Xbox tarafınca bir duyuru beklemekte yarar var.

Cyberpunk 2077 sistem ihtiyaçları ise şöyle:

Minimum:

• 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-3570K or AMD FX-8310
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 or AMD Radeon RX 470
  • DirectX: Sürüm 12
  • Depolama: 70 GB kullanılabilir alan
Önerilen:

• 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i7-4790 or AMD Ryzen 3 3200G
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 1060 6GB / GTX 1660 Harika or Radeon RX 590
  • DirectX: Sürüm 12
  • Depolama: 70 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: SSD önerilir
Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Cyberpunk 2077 Gamepass kütüphanesine eklenecek mi? Görüşlerinizi Yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Okumaya devam et...