Cristina Tárrega 'Filtresiz Hayat'la geri dönüyor

Adanali

Global Mod
Global Mod
14 Haziran 2024 Cuma, 19:43.

Yorum

olman gerekiyor kayıtlı Bu işlevselliğe erişmek için.

Giriş yapmak

• Bağlantıyı kopyala

• Naber

• Facebook

• X

• LinkedIn

• Telgraf

Geçtiğimiz yaz 'Filtresiz Hayat'ın Cumartesi gecelerine Telecinco'da gelmesi, Mediaset'in ana kanalı için beklediği şok değildi. Yapımcılığını Ana Rosa Quintana'nın yapım şirketi Unicorn Content'in üstlendiği, Cristina Tárrega'nın yönettiği program, sunucunun senaryo veya ön bilgi olmadan farklı konularla yüzleştiği ve video konferans yoluyla onlarca tanıklığın dile getirildiği bir alan olarak tanıtıldı. veya sette.

Felaket değildi ama işe de yaramadı ve 1-26 Temmuz 2023 tarihleri arasında yayınlanan sekiz bölüm boyunca ortalama %9 ekran payı elde ederek 695.000 izleyicinin dikkatini çekmeye razı olmak zorunda kaldı.

Bu gece saat 22.00'den itibaren Tárrega, ikinci sezonu için takviyelerle gelen programın kontrolüne geri dönüyor. Böylece Antonio Santanar, her bölümde ele alınan temel soruna ilişkin raporlar, veriler ve raporlar sunmak üzere ortak sunucu olarak katılıyor. Miraslar, ihanetler, dolandırıcılıklar ve aile içi anlaşmazlıklar, 'Filtresiz Hayat'ın yeni baskılarında dile getirilecek temalardan bazıları.

Bu sezon tekrarlayan Alessandro Lequio gibi işbirlikçilerin yanı sıra Boris Izaguirre, Mónica Hoyos, Ignacio de Borbón, Cristina Boscá, Marina Ruiz ve Iván González gibi ulusal sahnedeki diğer popüler yüzler de onlar hakkında konuşacak. diğer uzmanların yanı sıra psikologlar ve avukatlar.

Ayrıca programda farklı insanların en büyük sırlarını paylaşacağı 'Hayatımın Sırrı' adlı yeni bir bölüm yer alıyor. 'Aile Sorunları' başlıklı ilk programın bu bölümünde, en büyük sırrını anonimlikten anlatacak bir kadın olan Isabel yer alacak. Hikayesi bittiğinde kimliğini açıklayıp açıklamayacağına kendisi karar verecek.

«Hepimizin en az 13 sır sakladığı söylenir ve bunlardan beşini hayatımız boyunca asla açıklamayız. Bu bölümde kahramanlar bize, anlatan kişinin verdiği imaja eşlik etmeyen sırların yanı sıra, inanmadığımız sırları da anlatırlar. Bazen bir kişinin imajına dayanarak bir izlenim ediniriz ve çok yanılıyoruz, bu yüzden kimseyi ilk bakışta yargılayamazsınız” diye açıklıyor Tárrega, bu alana iyi bir sezonla geri dönmekten “memnun ve mutlu” hissettiğini iddia ediyor. “Tüm ekip daha fazla işin içinde ve izleyiciyi suskun bırakacak çok şok edici ifadeler var.”

«Tanıklıklar bana özel hazırlanmış bir takım elbise çünkü ben iyiyi de kötüyü de dinlemeyi bilen, empatik bir insanım. Bütün bunları içime çekiyorum, yanıma alıyorum ve izleyici bunu fark ediyor,” diye bitiriyor.

Yorum

Hata bildir