Carmen Borrego, 'Hayatta Kalanlar'ın yeni yarışmacısı

Adanali

Global Mod
Global Mod
Mediaset bir yıl daha 'Hayatta Kalanlar'ı tercih etti. Bu baskı, programın İspanya'daki yirmi üçüncüsü olacak ve halihazırda bir prömiyer tarihi var: 7 Mart. Yarışmada bir kez daha galaların sunucusu olarak Jorge Javier Vázquez ve haftalık 'No Man's Land' tartışmasının başında Carlos Sobera yer alacak. Bu vesileyle, 'Conexión Honduras'ta Ion Aramendi'nin yerini Sandra Barneda alırken, Laura Madrueño üst üste ikinci yıl Karayip adasındaki üç mekanı sunacak.

Mediaset'in yeni yarışmacıların isimlerini açıkladığı damlama bir klasik. Onaylanan yeni yarışmacı Carmen Borrego. Eski program direktörü ve televizyon işbirlikçisi, sunum videosunda, rekabet etme arzusunu ve bu arzunun, hissettiği “korkunun üstesinden gelmesini” nasıl umduğunu itiraf etti. “Ben de buna inanmıyorum. Bu kararı vermek için nereye ulaşabildim? Ölümüne korkuyorum ama taahhütte bulunduğumda bunu yaparım. Honduras'ta gerçekleştirilecek yarışmaya katılan son ünlü, “Doğru mu yanlış mı yapacağımı bilmiyorum” diyor.

57 yaşındaki Borrego, gazeteci María Teresa Campos'un kızı ve sunucu Terelu Campos'un kız kardeşidir. Borrego'nun eğlence televizyonu alanında uzun yıllara dayanan bir deneyimi var. Kariyerine Telecinco'nun sabah programı 'Día a Día'nın yönetmen yardımcısı olarak başladı, yıllarca kamera arkasında çalıştıktan sonra kendi ailesini konu alan 'Las Campos' belgesel dizisiyle gündeme geldi. Başarısı sayesinde tanınmayı başardı ve 'Sálvame', 'Sálvame Deluxe', 'Son Akşam Yemeği' veya 'Benimle Akşam Yemeğine Gel' gibi popüler programlarda çalışma fırsatı buldu.

Carmen'in rakipleri kim olacak?

Önümüzdeki günlerde Honduras'a gidecek olan program katılımcılarının, ödülü kazanmak için helikopterden atlayıp olumsuz koşullarla yüzleşmeleri ve farklı testlerde mücadele etmeleri gerekecek. Şu ana kadar resmi olarak onaylanan yarışmacılar şunlar:

90'lı yılların top modeli, oyuncusu ve sunucusu Arantxa (51 yaşında), boğa güreşçisi Juan Serrano 'Finito de Córdoba' ile evlenip iki çocuk sahibi olduktan sonra on yıldan fazla bir süredir kameralardan uzak kalmıştı. ailende. Birlikte Asturyalı kadına çok şey sunan Madrid'den ayrılarak kocasının memleketi Córdoba'ya taşındılar. Şimdi her zamankinden daha büyük bir coşkuyla geri dönüyor. “Yeni zorluklarla yüzleşmeyi seviyorum” diye belirtiyor.

Telecinco'nun onayladığı bir diğer yarışmacı ise iş adamı ve mücevher tasarımcısı Elena Tablada'nın eski kocası ve eski eski David Bisbal'ı olan 42 yaşındaki Javier Ungría. Madrid'in Salamanca semtindeki bir restoranın sahibi, tanıtım videosunda “Ben kavgacı, empatik bir insanım ve her şeyi yapacağım” dedi. Ayrıca Cayos Cochinos'un ilk mücadelesinin üstesinden gelme arzusunun altını çizdi: helikopterden atlamak.

'Serbest stilci', rapçi ve Red Bull Batalla de Gallos'un 2015 uluslararası şampiyonu 29 yaşındaki Arkano, programa tazelik getirmeyi vaat ediyor. Sunum videosunda Guinness rekoruna atıfta bulunarak, “24 saatten fazla doğaçlama tekerlemeler harcadıktan sonra dünya rekorunu kırdım, ama artık mesele hayatta kalmak ve ben hayatta kalan biriyim” diyor.

Guti ve Arantxa de Benito'nun 24 yaşındaki kızı Zayra Gutiérrez de edisyondaki genç kadınlardan biri olacak. Bir futbolcu ve sunucunun kızı olarak, yıllardır magazin basınında konuşulan bir konu ve kendisi de söylenen her şeyin “çok azının doğru olduğunu” doğruluyor. Kendisini “Bu benim televizyona ilk çıkışım ve nasıl olduğumu görmeniz için buradayım” diye savunuyor.

Sevillalı atlet ve dünya rüzgar sörfü şampiyonu Blanca Manchón (36 yaşında) kazanmaya hazır olarak geliyor: “Hiçbir şeyden korkmuyorum ve her şeyi yapmaya hazırım” diyor sunum videosunda. Güçlü, güçlü ve fedakarlığa ve tropiklere alışkın olan o, ilk bakışta yenilmesi zor görünen bir rakiptir. “Bu bir oyun ve hiç arkadaş yok” diye çıkıştı.

42 yaşındaki Ángel Cristo da listedeki diğer bir 'nepo bebek' (ünlü kişilerin çocukları için bir nitelik). Ángel Cristo ve aktris Bárbara Rey'in oğlu, geçmişte kişisel hayatı hakkında ihtiyatlı davranmış olmasına rağmen, birkaç ay önce annesiyle olan olumsuz ilişkisini kamuoyuna duyurdu ve bu da bir dizi manşete neden oldu. “Bunu beğenmeyen birçok insan oldu. Sunumunda “Herkes benim hakkımda fikrini söyledi ve aslında hiç kimse benimle vakit geçirmedi veya beni tanımıyor” diye itiraf etti. “Umarım bu mücadelede beni desteklersiniz ve benimle tanışma fırsatına sahip olursunuz” diye ekledi.

Cayos Cochinos'ta bakımlı kalmanın zorluğuna rağmen en azından artık Lorena Morlote adında profesyonel bir kuaförleri olacak. Müşteri repertuarında Shakira, Paris Hilton, Victoria Beckham ve Eva Longoria gibi birinci sınıf ünlülerden oluşan uzun bir liste var. “Honduras'ta gerçek bir bomba olacağım. Dış görünüşe önem veren saç stilisti, “Mayolarımla trend yaratacağım” dedi.

Gazeteci Kike Calleja (42 yaşında), 'gerçeklik' yorumcusu olmaktan çıkıp bir yorumcuya dönüşerek tropik 'Hayatta Kalanlar' adasının setlerini değiştiriyor. Bu tür programlarda zaten deneyimli olan eşi Raquel Abad, 'Sálvame'nin eski muhabiri ve şimdi 'Vamos a ver' ve 'Fiesta'nın işbirlikçisi. Artık Carmen Borrego'nun katılımı onaylandığına göre en ilginç şey Calleja'nın kız kardeşi Terelu Campos ile ilişkisi olmasıydı. Sunumunda da belirttiği gibi, bugüne kadar “farklı dergi kapaklarında yıldız olmasını sağlayan” bir dostlukla birleşiyorlar. Zafer için mücadele söz konusu olduğunda rakibinin ailesiyle olan yakınlığının sürtüşme ve şüphe anlamına gelip gelmediğini görmek için beklememiz gerekecek.