Bichota Karol G, Madrid'deki dört randevusunun ilkinde Bernabéu'yu fethetti

Adanali

Global Mod
Global Mod
21 Temmuz 2024 Pazar, 02:25

| 02:40'da güncellendi.

Yorum

olman gerekiyor kayıtlı Bu işlevselliğe erişmek için.

Giriş yapmak

• Bağlantıyı kopyala

• Naber

• Facebook

• X (eski adıyla Twitter)

• LinkedIn

• Telgraf

• İş Parçacığı

Şarkıcı Karol G (Medellín, 33 yaşında), Madrid'de geçirdiği dört günün ilkinde biletleri tükenen tabelayla 'Yarın Güzel Olacak' turnesi ile bu cumartesi Santiago Bernabéu stadyumunu fethetti. Kadınları savunan ve cinsiyetçi terimlere başvurmayan şarkı sözleriyle reggaetonun öncülerinden biri olarak bilinen sanatçı, şu ana kadar kimsenin başaramadığı bir şeyi başardı: Madrid stadyumunda arka arkaya dört randevuyu 240.000 biletle sattı.

Üç sete bölünmüş otuzdan fazla şarkıdan oluşan bir repertuvara sahip olan Karol G, gece saat dokuzdan sonra, Shakira işbirliğiyle, deniz kızları ve denizkızları eşliğinde «Carolina» animasyonlarının yer aldığı bir konserde 'TQG' ile başladı. sahnede şişirilebilir hayvanların yanı sıra ateş ve enerjik danslar.

'Besties', 'Mi cama' ve 'El barco' stadyumda art arda yankı buldu; ikincisi, Karol G'nin hayranlarına vurguladığı gibi en sevdiği parçalardan biriydi. Europa Press'in haberine göre, “X si we return”, Romeo Santos'la birlikte söylenen büyük bir başarıydı ve “bugün bir seks gecesi ve ben senin fantezini gerçekleştireceğim” sözleriyle sona eriyordu.

Karol G, Nicki Minaj ile ortaklaşa yaptığı, pandemi sırasında viral olan 'Tusa' adlı bir sonraki hitini seslendirmeden önce, “Bir sonraki şarkıyı bir numaraya koyanların siz olduğunuz varsayılıyor” dedi. gecenin ilk en özel anlarından birinde rol alan bir şarkı.

“Tüm mamasota kraliçeleri için”

En ünlü ve son zamanlardaki şarkılarından biri olan ve dünya çapında haline geldiği kitlesel fenomeni simgeleyen 'BichotaG' da seyirciyi tribünlerden kaldırdı, “bichota” olmanın zaten kendi anlamı var. Karol G, daha önce “Bunu tüm mamasota kraliçelerine ithaf ediyorum” dedi.

Bernabéu'nun “Ayaklarıma çıkıyorum” sözleri doruğa ulaştı ve ardından pembe kıyafetler, simli ve kovboy şapkaları, pembe ve simli, seyircilerin en sevdiği parçalardan biri olan 'El Makinon'a geçti. .

Karol G, bu cumartesi Madrid'deki konserinin üç anında.

EP ve EFE

İkincil resim 1 - Karol G, bu cumartesi Madrid'deki konserinin üç anında.

İkincil resim 2 - Karol G, bu cumartesi Madrid'deki konserinin üç anında.

Sanatçı, en sevdiği şarkı olan 'Carolina' ile adını dinleyicilere açıkladı: “Tanıştığımıza memnun oldum, benim adım Carolina” dedi ironik bir şekilde.

Sanatçı, ilk olarak Edwin Vázquez Vega ile birlikte seslendirdiği 'Gatúbela' şarkısını söylemeden önce, “İspanya'da küçük köpeği sevdiklerini biliyorum, diskodaymışız gibi davranacağız” dedi. o zamana kadar konserin estetiği. Böylece albümde hakim olan (Yarın Güzel Olacak, 2023) konserin başlangıcına damgasını vuran pastel renkler, yerini sahneyi aydınlatan tutkulu bir kırmızıya bıraktı.

O sırada 2017'deki en eski şarkılarından biri olan 'A ella'yı seslendirdi ve ardından 'TA OK', 'OCEAN', 'Pero tú' ve 'Mercurio'yu söyledi.

“Her birinde bir hata var”

Üçüncü set, Carolina'nın yer aldığı ve kadınları kendilerini güçlendirmeye teşvik ettiği başka bir animasyon videosuyla açıldı: “Her birinizin içinde bir böcek var, onu Carolina'nın bulduğu gibi bulmalısınız.”

Repertuvarda yer almayan ancak Kolombiyalı sanatçının bu cumartesi 65.000 katılımcıya hediye ettiği yeni single'ı 'Seninle Daha Önce Tanışsaydım' da eksik değildi: “Bunu İspanya'da hiç söylemedim.”

Podyumun sonunda çiçek şeklinde tek başına poz veren sanatçının birlikte söylediği, halkın en çok özdeşleştiği şarkılardan biri de 'Eski sevgilim haklıydı' oldu. Konserin ana kıyafetlerinden biri olan şapka. Bu sırada Karol G, çoğunlukla bu şarkının video klibinde yer alan ünlü kovboy şapkasını takan hayranlarının arasına karıştı.

Kariyerinde halihazırda üç albüm yayınlayan ('Durdurulamaz', 2017) ('Okyanus', 2019), (KG0516, 2021) ve ('Yarın Güzel Olacak', 2023) bu ilk gününü kapattı. Madrid'de özel anlamı olan iki başlığı olan konserler: 'Mamiii' ve 'Provenza' veya 'S91'.

İkincisi, 'benim gibi olmak istiyorlar, onları zaten gördüm ama akış satılık değil' diyor ve açıkça “İspanya” olduğu için repertuvara dahil ediliyor. Şarkıyı söylemeden önce sanatçı “Onu buraya sakladım” diye ekledi. Ayrıca İspanyol bayrağını çıkarıp omuzlarına koyduğunda da seyirciyi şaşırttı, ancak daha önce konserde çok sayıda bulunan yurttaşlarını selamladı.

Karol G, bu cumartesi Madrid'de gösterdiği performansın ardından taraftarlara varlığı için teşekkür etti.

Karol G, bu Cumartesi Madrid'deki performanslarından birinin ardından taraftarlara varlıklarından dolayı teşekkür ediyor.

EP

“Aile olarak geldik”

Madrid'deki bu ilk etkinliğe gençler ve ailelerden oluşan çok çeşitli bir izleyici kitlesi katıldı. Erkeklerin yüzleri, katılan birçok kız gibi parıltılarla süslenmişti. «Karol G'nin şeffaf bir şapka taktığı 'Eski sevgilim haklıydı' şarkısı için 'Pasión de Gavilanes' tarzında şapkalar takıyoruz. Beklentilerimiz çok iyi, kendisi harika ve çok iyi şarkı söylüyor. Ailecek geldik, babam da orada. Şarkı söyleyecek ve dans edecek” dedi hayranlarından biri olan Marta, konserden önce.

Mekanın hemen kapısında Catalina ve Manuela, “Biz Medellín'liyiz, Karol G ile Medellín'de büyük bir patlama yaşandı ve bugün aynı zamanda Kolombiya'nın bağımsızlığını da kutlayan 20 Temmuz'dayız” dediler, Europa Press raporlar.

Ancak pembe ya da parıltılı takmayan genç bir kadın olan Ana, her birinin üzerinde 'Bichota' yazan büyük küpeler takıyordu. “Birkaç yıl önce bunu bana doğum günümde verdiler, birkaç kez giydim ama uzun zamandır giymemiştim” diye açıkladı.

Yorum

Hata bildir