Arancha del Sol, Survivors 2024'ün onaylanmış ilk yarışmacısı

Adanali

Global Mod
Global Mod
Televizyondaki en ünlü hayatta kalma yarışmasının motorları şimdiden ısınmaya başladı. 'Survivors 2024'ün prömiyerine hâlâ vakit var ama televizyonun en ünlü reality şovu şimdiden ilk sürprizi yaptı. Onaylanan ilk yarışmacı, 20 yıl sonra bu maceraya atılmak için Telecinco'ya dönen eski sunucu Arancha del Sol'dur (51 yaşında).

Arancha, 90'lı yıllarda ağda büyük başarı elde etti. 'Yaşasın gelin ve damat (1991)', 'Beş yıldızlı mizah (1992)', 'VIP Noche (1992)' ve 'Yıldızların savaşı (1993)' filmlerini sundu. Ayrıca 'İşte Koşmayan… Uçar (1992)', 'Gücün Özü (2001)' ve 'Geçmiş Yarındır (2005)' gibi Telecinco dizilerinde de rol aldı. 1989'da Miss Madrid yarışmasını kazandı.

O zamandan beri model spot ışıklarından, televizyondan ve kamusal yaşamdan uzak kalmıştı. “Birçok kişinin beni burada gördüğüne şaşıracağını biliyorum. Ben de açıkçası” diye sunum videosunda dile getirdi. Ve gerçekten de şaşırttı. Oyunculuk, modellik ve sunuculuk yapmış çok yönlü bir kadın olduğuna şüphe yok ama benzer bir formatta katıldığı hiç görülmedi. Önümüzdeki zorluklarla yüzleşme kararından emin olarak, “Yeni zorluklarla yüzleşmeyi seviyorum ve bundan daha zorlu veya daha zor bir meydan okuma olmadığına inanıyorum” dedi.

Kişisel meselelerle ilgili olarak Arancha, 20 yıldan fazla bir süredir hayatını boğa güreşçisi Finito de Córdoba ile paylaşıyor. 2001 yılında Córdoba'da evlendiler ve iki çocukları var; Lucía (21) ve Juan (14).

Telecinco, programın yeni edisyonuna katılacak ve Honduras'a gidecek yarışmacıları yavaş yavaş açıklayacak. Şu ana kadar galaları Mediaset'e geri dönen Jorge Javier Vázquez'in yöneteceği, tartışmaları Sandra Barneda ve Carlos Sobera'nın sunacağı biliniyor; Honduras'tan gelen yarışmacılara Laura Madrueño'nun eşlik edeceğini söyledi.