Amazon Prime Gaming’in yeni yıla özel vereceği oyunlar muhakkak oldu!

Beykozlu

New member
Amazon’un yeni yıla özel kullanıcılarına vereceği oyunlar muhakkak oldu. 425 TL bedelindeki listede geçmişte biroldukça kere mükafata sahip olan tanınan üretim da yer aldı. İşte Amazon Prime Gaming’in yeni yıla özel vereceği fiyatsız oyunlar!

Amazon Prime Gaming’in yeni yıla özel vereceği oyunlar

Amazon, birinci ay fiyatsız olmak üzere, 7.90 TL (yurt haricinde 14.90 dolar) karşılığında kullanıcılarına Prime abonelik hizmeti sunuyor. birebir vakitte, alışverişlerinizde tıpkı gün teslimat seçeneği ile fiyatsız kargo, Prime Görüntü ve Prime Gaming üzere birtakım hizmetler de pakete dahil bir biçimde sunuluyor.

Amazon Prime Gaming, bu oyunları her ay tertipli biçimde sunduklarına ek olarak veriyor. Yani listedeki üretimlerle birlikte önümüzdeki ay verilecekleri de kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Yıl başına özel verilecek oyunlar şöyle sıralandı;

OyunFiyatı
Dishonored 2259,00 TL
Metal Slug15,00 TL
Metal Slug X15,00 TL
Metal Slug 315,00 TL
Real Bout Fatal Fury
SNK 40th Anniversary Collection50,00 TL
The King of Fighters 200335,39 TL
The Last Blade18,00 TL
The Last Blade 218,50 TL
Twinkle Star Sprites15,00 TL

Kullanıcılar, üstte yer alan oyunları 27 Aralık ile 3 Ocak tarihleri aralığında Amazon Prime Gaming’in web sitesi üzerinden fiyatsız olarak alabilirler. Bunun yanı sıra, ortalarından en dikkat çekeni ise Dishonored 2 oldu. O denli ki kelam konusu üretim, geçmişte biroldukça defa ödül kazandı.

Dishonored 2 sistem gereksinimleri

Minimum:

• İşletim sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5-2400 / AMD FX-8320 yahut yükseği
  • Ekran kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7970 3GB yahut yükseği
  • RAM: 8 GB
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
Tavsiye Edilen:

• İşletim sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i7-4770 / AMD FX-8350 yahut yükseği
  • Ekran kartı: NVIDIA GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 8GB yahut yükseği
  • RAM: 16 GB
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
Peki sizler Amazon Prime Gaming’in yeni yıla özel vereceği oyunlar hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Okumaya devam et...