“Altı tavuğumu özleyeceğim”

Adanali

Global Mod
Global Mod
Bu yıl televizyondaki en zorlu realite şovuyla yüzleşmek için bavulunu daha iyi toplayacağını itiraf ediyor. Sunucu Laura Madrueño (Madrid, 37 yaşında), Madrid'deki setten Jorge Javier Vázquez ile çok yakında Telecinco'ya dönecek olan 'Hayatta Kalanlar'ın yeni baskısına ev sahipliği yapmak için birkaç gün içinde Honduras'a uçuyor.

Ağ, adada yaşayacak bazı yeni ünlülerin isimlerini zaten açıkladı; bunların arasında sunucu Arancha del Sol, şarkıcı Arkano, Olimpiyat sporcusu Blanca Manchón, Guti ve Arantxa de Benito'nun kızı, Zayra da var. Gutiérrez veya Bárbara Rey'in oğlu Ángel Cristo.

-Honduras'a ikinci gelişinize daha mı hazırlıklısınız?

-Açıkçası geçen yıla göre çok daha hazırlıklı. Ve büyük bir arzuyla. Pek çok yeni özellikle sizi bir yıl daha şaşırtacağımızı düşünüyorum. Diğer yıllarda gördüklerinizden çok farklı bir program olacak.

-Bu yıl 'Survivors' yeni bir yapım şirketi kuruyor. Seyirci bunu fark edecek mi?

-Biraz evet. Hiç yapılmamış şeyler olacak, bazıları da yıllardır yapılmamış şeyler olacak. Honduras'ta çok daha fazla maç görebileceksiniz ki bence bu da seyircilerin gerçekten sevdiği bir bölüm çünkü bana bunu sokakta söylüyorlar. Ayrıca yeni yerler.

Haberler

“İzleyicinin hoşuna giden bir şey olan çok daha fazla oyun görebileceksiniz”

-İspanya'dan ayrılırken size en çok ne mal oluyor?

-Tabii ki aileme, partnerime. Köpeklerime, kedime… Altı tane olan tavuklarıma ve bir de sülünlerime. Size çok eşlik ediyorlar ve ben de onları çok özleyeceğim çünkü sonuçta onlarla çok fazla hayat kuruyorum ve hayvanların size ne kadar eşlik ettiğini zaten biliyorsunuz.

-Ortağınız Honduras'ta neredeyse dört ayı nasıl geçiriyor?

-Fena değil, ailem daha da kötü çünkü ben tek çocukum ve bu kadar uzun süre ortalıkta olmadığım için kendilerini kötü hissediyorlar. Bunun benim için bir ayrıcalık ve büyük bir fırsat olduğunu elbette biliyorlar ve bunu da anlıyorlar. Eşim ve ben oldukça bağımsızız ve bunun çok sağlıklı olduğunu düşünüyorum. İster inanın ister inanmayın, benden çok daha fazla sosyal hayatı var ve çok atletik. Plan sıkıntısı yok.

Ücretsiz Cuma

-Boş zamanınızda Honduras'ın tadını çıkarabilir misiniz?

-Biraz. Haftada üç gala oluyor, ayrıca genellikle oyunlar ve provalar var… Cuma günü izinliyiz. İspanya ile ilişkiler de karmaşık çünkü sekiz saatlik bir fark var.

-Geçen sene ne aldınız, valizinizden ne kaldı, neleri kaçırdınız?

-Bu sene bavulumu çok daha iyi hazırlayacağım. Geçen yıl o kadar çok şey vardı ki, “Tanrım, bunu neden koydum?” dedim. Gözlükler ve dalgıç kıyafeti güvende olacak çünkü azıcık boş zamanımda biraz dalabiliyorum ve bu bana hayat veriyor. Ayrıca birkaç kışlık kıyafet ve onsuz yaşayamayacağım çayımı da ekliyorum ve kendinizi evinizde hissetmenizi sağlıyor.

Yokluk

“Ben tek çocuğum ve ailem bu kadar uzakta olmamı oldukça zorlaştırıyor.”

-Programa hazırlanmak için ritüelleriniz var mı?

-Belirli bir talebi olan üç aylardır. Spor konusunda çok talepkarım ve bunu ayrılmadan hemen önce yapmıyorum, yıl boyunca yapıyorum ve belki bu yıl orada çok kararlı oldum. Mümkün olduğu kadar iyi tutunmak için eğitilmeniz gerekir. Ve ayrıca aylarca suda ve güneşte geçirmekten kaynaklanan nemlendirme cilt tedavileri.

-TardeAR'daki meslektaşlarınız size ne söyledi?

-Herkesten kucak dolusu sevgiler. 'Survivors'ın dönüşü zor oldu, kafanız biraz karışarak Madrid'e döndünüz ve televizyona döndünüz. Benim için mutlak bir referans olan ve uzun yıllardır yanında çalıştığım Ana Rosa ile birlikte 'TardeAR' gibi büyük bir gemide yeni bir projeye imza atmak çok güzeldi.

selefi

«Mediaset ailesinden Lara Álvarez'i çok özleyeceğiz»

-'Survivors'daki selefi Lara Álvarez, Mediaset'ten ayrıldığını duyurdu.

-Ben de şaşırdım, tıpkı senin gibi ben de öğrendim ve ben de hiçbir şey bilmiyordum. Lara Mediaset ailesinden olduğu için onu çok özleyeceğiz. Ondan çok şey öğrendim. Formatı buydu ve benim için böyle bir şeyle yüzleşmek oldukça zorluydu. Hayat aşamalardan ibarettir ve yeni bir aşamaya başlamaya karar vermiştir. Ona iyi dilekler diliyorum.

-Jorge Javier Vázquez de aylar süren bir aradan sonra geri döndü. Bunu nasıl görüyorsunuz?

-Gerçekten geri dönmeyi istiyor. Sanırım bu onun programı ve hepimiz Perşembe galasına onunla başlamak için büyük bir istek duyuyoruz.