Aitana ve Sebastián Yatra, ‘La Voz Kids’in yeni baskısında da birlikte

Adanali

Global Mod
Global Mod
‘La Voz Kids’ küçük yeni yetenekler arayışıyla geri dönüyor. Antena 3, bu Cumartesi gecesi (22:00), başarılı müzik formatının çocuk versiyonunun yedinci baskısı, Atresmedia ağında yayınlanmasından bu yana dördüncüsü, her bir ‘koç’ –David’in katıldığı bir dizi kör seçmelerle prömiyer yapıyor. Bisbal, Aitana, Sebastián Yatra ve Rosario Flores- kendi yarışmacı takımlarını oluşturmak için on beş aday seçecekler. Bir önceki sezonunda izleyici lideri olan alan, Cumartesi geceleri bir başka büyük bahar televizyon prömiyeriyle yarışacak: Telecinco’da ‘Yetenek var: All-stars’.

Medyayla yaptığı bir toplantıda sunucu Eva González, yarışmanın bu ‘çocuklar’ versiyonuna her zaman ne kadar şaşırdığını açıklıyor. “Koç” David Bisbal ve danışmanı arasındaki yeniden bir araya gelme gibi yeni taksitlerdeki bazı harika anları da bekleyen Endülüslü, “Bazen sahip oldukları etkileyici sesler nedeniyle çocuklarla uğraştığımı unutuyorum” diyor. , ilk ‘Operación Triunfo’nun galibi Rosa López. «Bize tutamadığımız otantik kahkahalar verdiler. Programı yapmaya devam edemedim, David de devam edemedi çünkü Rosa bize harika anlar yaşattı, “diye açıklıyor.

Bu bağlamda, Almería’dan şarkıcı, partneri her kimse, yirmi yılı aşkın bir süre önce, onları ünlü yapan müzikal “yetenek” konusundaki deneyimlerini basınla paylaşmak istedi. “Rosa ile herhangi bir yeniden bir araya gelme olmadı, çünkü biz her zaman bulunuruz” diyen sanatçı, “La Voz Kids” konusunda danışmanı olmasını teklif etmek için şarkıcıyı kendisinin aradığını garanti ediyor. «Onu davet ettiğim için çok mutlu ve gururluyum. Onu aradım ve bana ‘pişman olmayacaksın’ dedi” diye şaka yapıyor. Bisbal, bu formatta yer alan katılımcıların her yıl geldiği seviyeden de gurur duyuyor. «Kaydettiğimiz baskı sayısıyla, olağanüstü seslerin ve giderek daha hazırlıklı çocukların çıkması nasıl mümkün olabilir? Seçim yapmak gerçekten zor ama her yıl kendimizi geliştirdiğimizi ve bunu ifade etmenin önemli olduğunu anlatıyor” diyor.

Dört ‘antrenör’

«Her yıl gelip sanatçı olmak isteyen yetenekli çocukların sayısı etkileyici. Bir yıl aradan sonra formata geri dönen ve bunu danışman olarak La Mari de Chambao ile yapan şarkıcı Rosario, ortamda müziği sevdiğinize ve hissettiğinize dair bir yanılsama var “diyor. Lola Flores’in kızı, Antena 3’teki uzay yayınına ilk kez katılmaktan çok mutlu olduğunu hatırlıyor. «Bana çok yardımcı oldu. Onu seviyorum ve o bir sanatçı”, samimi.

Aitana Ocaña da yarışmacı çocukları değerlendirmek için ‘La Voz Kids’e geri dönüyor ve üst üste ikinci yıl ‘koç’ olarak tekrar eden Sebastián Yatra ile tekrar aynı zamana denk gelecek. İkisi de bu yılın başlarında flört haberleri çıktıktan sonra ekranı paylaşacak. Bununla birlikte, 2022’deki formatın kaydı sırasında, şarkıcılar, ‘Operación Triunfo 2017’de tanıştıklarından beri beş yılı aşkın arkadaşlıklarından kaynaklanan suç ortaklığını kamerada göstermiş olsalar da, ilişkilerini henüz resmileştirmemişlerdi. .

Bu bağlamda Aitana, kendisine danışman olarak yardımcı olacak şarkıcı ve söz yazarı Dani Fernández’e bazı güzel sözler söyledi. Ondaş 2022 Ödülü’nü kazanan sanatçı, hayranlığını ve ona ne kadar bağlı olduğunu itiraf ediyor. «Saatlerce kayıt var. Onu kişisel olarak tanımak için onunla hiç bu kadar çok zaman geçirmemiştim ve çok fazla bağlantı kurduğumuzu hissediyorum. Biz çok doğaldık ve çocuklarda bunu somutlaştırdık” diye açıklıyor. Ortağı ve şu anki ortağı Sebastián Yatra da program ekibine, özellikle de sunucusuna övgüde bulundu. “Sen bu ailenin çekirdeği ve merkezisin. Programı yüksek enerjiyle sürdürüyorsunuz ve kendimizi çok iyi desteklenmiş hissediyoruz. Bunu televizyonda bulmak o kadar yaygın değil” diyor Eva González hakkında. Rayden ise Kolombiyalı sanatçıya danışmanlık yapacak.

Atresmedia Televisión Eğlence Direktörü Carmen Ferreiro, ‘La Voz Kids’in diğer benzer alanlarda olmayan bir şeye sahip “fantastik” bir format olduğunu, “çocukların sahip olduğu yetenek, hassasiyet ve sürpriz yapma kapasitesi” olduğunu açıklıyor. , “büyük kahramanlar”. Direktif, “İspanya’da çok fazla yetenek olduğunu söylemekten her zaman hoşlanırız, ancak bu setteki o küçükleri herhangi bir yetişkinin gözünü korkutacak kadar büyük görene kadar, yapabilecekleri her şeyi anlayamazsınız.” Eurovision Junior’daki son İspanyol temsilcisi Carlos Higes örneğinde olduğu gibi, aynı zamanda katılımcıların birçoğunun Antena 3 yarışması dışında bir müzik turuna çıkmasını da kutluyor.