New York’ta fecî olay: Sapkın tarikatın yaptıkları bu biçimde ortaya çıktı!

celikci

New member
Manhattan mahkemesinde dün görülen bir davanın bilgileri basına yansıyınca adeta yer yerinden oynadı. Harvard mezunu olduğu açıklanan bir bayanın verdiği tabirde bir seks tarikatı başkanı tarafınca bebek bezi bağlamaya ve emzik emmeye mecbur bırakıldığını söylemesi ortalığı karıştırdı.

39 yaşındaki Felicia Rosario, federal heyet önünde verdiği yeminli sözde Larry Ray ismindeki bir adamın kendini tarikat başkanı ilan ettiğini ve kurbanlarına yaptığı müthiş azapları deklare etti. Sarah Lawrence College’de yuvalanan seks tarikatının yaptıkları dinleyenlerin kanını dondurdu.

Felicia Rosario, maruz kaldığı azapların yalnızca bunlarla hudutlu kalmadığını; Ray’in ellerini bağladığını, ağzını bantladığını ve kendisini tanımadığı beşerlerle bir arada olmaya zorlayarak bu anları kayıt altına aldığını anlattı.

Bahtsız bayan “Kendimi kıymetsiz ve aşağılanmış hissettim. Bana bir hiçmişim üzere davrandı.” diyerek başladığı konuşmasında heyete yaşanan dehşet dolu olayları tüm detaylarıyla anlattı.

Rosario’nun 2013’te çekilen manzaraları hem fizikî birebir vakitte ruhsal sıhhatini nasıl kaybettiğini gözler önüne seriyor

Rosario, Larry Ray ile erkek kardeşi aracılığıyla 2011 yılında tanıştığını söylemiş oldu. O senelerda Harvard’dan mezun olmuş olan Rosario Columbia Üniversitesi’nde tıp eğitimine devam ediyordu. Bayan, erkek kardeşinin de bebek bezi takmaya zorlandığını anlattı.

Bağlantıları ilerleyince Larry Ray’ın kentin varlıklı kısımlarından birinde bulunan meskenine taşınan Rosario, burada kardeşi Santos ve öbür tarikat üyesi Sarah Lawrence öğrencileriyle birlikte yaşadıklarını tabir etti.

Bu apartman dairesinde bir arada kaldığı öbür şahıslarla bir arada çıplak biçimde uyumaya zorlandığını anlatan genç bayan Isabella Pollok’un da Larry Ray’in yardımcısı üzere çalıştığını söylemiş oldu.

Larry Ray, üvey babasının Pinehurst, North Carolina’daki konutunun bahçesinde

Ray’in fiziki şiddet uygulamaktan hoşlandığını söz eden Rosario kendisini bağlayan sapkın adamın bununla birlikte sık sık dövdüğünü de gözyaşlarıyla anlattı.

“Beni el ve ayak bileklerimden bağlayıp dairedeki birinin de başımda durup beklemesini isterdi. Yerimden kalkamadığımdan emin olmaya çalışıyordu. Yüzüme tokat ve yumruk atardı. Saçlarımı çeker ve karın boşluğuma vururdu. Boğazıma sarılıp beni nefessiz kalana kadar boğardı.”

Bu inanılmaz azapları bakılırsan zavallı bayanı kendisine binlerce dolar borcu olduğuna inandırarak alıkoyan Larry Ray bununla birlikte kanun kuvvetlerinde tanıdıkları olduğunu söyleyip Rosario’yu kardeşlerini mahpusa attırmakla da tehdit ediyordu.

Rosario, Ray’la tanıştığında 29 yaşında gencecik ve keyifli bir bayandı

Kurbanlarını küçük düşürmekten hoşlanan sapkın tarikat önderi onları bebek bezi takarak dolaşmaya ve ağızlarına zorla emzik almaya zorluyordu. Rosario, “Kullanmaya mecburdum, ağzına sok, ağzında tut.” diyerek emzik azabını anlatıyor.

İlerleyen senelerda Ray, Rosario’yu New York’taki barlara gidip yabancılarla tanışması için zorlamaya başladı. hanımı bu barlara göndererek tanıştığı erkekleri meskene getirmesini ve onlarla birlikte olmasını söylüyordu.

Rosario’nun yaşadığı dehşet dolu anların birçok kayıt altına alınmış

Hatta kimi durumlarda Ray, Isabella Pollok’u Rosario ile barlara yollayarak bir arada olma anlarını kameraya kaydettiriyordu.

Rosairo bu anları anlatırken “Dehşete düşmüş, utanmış, insanlıktan çıkmış, küçülmüş ve çöp üzere hissediyordum.” diyor.

Larry Ray’in biroldukca kurbanı var…

Larry Ray, çekilen bu kamera imajlarını de yıllar ortasında şantajlarına devam etmek için kullandı. Bayana bu imgeleri Harvard ve Columbia’daki arkadaşlarına göndereceğini söyleyerek tehdit etti.

Hatta daha da ileri giden Ray, gerekirse elindeki fotoğraf ve kayıtları tıp şurasına yollayıp Rosario’nun asla doktorluk yapamamasını sağlayacağını bile söylüyordu.

Larry Ray, Rosario’yu yere yatırıp bu biçimde dövüyordu…

Federal savcılar Larry Ray’i seks trafiği yönetmek kabahatinden yargılıyor. Ray’in bu tarikatı ise kızının Sarah Lawrence’daki yurt odasına taşınmasıyla kurduğu tez ediliyor. Kızının arkadaşlarının inancını kazanan adam sonrasındasında onları türlü dehşetli azaplara maruz bırakmış.

Mahkemede hatasız olduğunu söyleyen adam mahkûm edilirse en yüksek cezayı alacak. Ray’ın kabahat ortağı olduğu tez edilen Isabella Pollok ise Manhattan’da öteki bir mahkemede yargılanıyor. Pollok da hatasız olduğu yolunda tabir verdi.