Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunu, oyuncularda hayal kırıklığı yarattı!

Beykozlu

New member
Dünyanın en tanınan dijital oyun mağazaları içinde yer alan Epic Games Store, her hafta fiyatsız oyunlar dağıtarak oyuncuların yüzünü güldürmeyi başarıyor. Platformun bu hafta için verdiği oyun aşikâr oldu.

Epic Games Store’un bu haftaki fiyatsız oyunu ne?

Epic Games Store, bu hafta için Epistory – Typing Chronicles oyununu fiyatsız olarak verdi. 24 TL kıymetindeki imal, Fishing Cactus tarafınca geliştirildi ve 2016’da piyasaya sürüldü. Macera ve aksiyon kategorisinin önde gelenleri içinde yer alan oyun, oyuncular tarafınca yüksek puana layık görüldü.

Epistory – Typing Chronicles, üç kuyruklu bir tilki ile dünyayı dolaşan bir kızı mevzu alıyor. Kitap yazmaya çalışan bir muharrire yardım ettiğimiz bu oyunda maceradan maceraya atılacağız. Öykü ilerledikçe yeni gizemler çözeceğiz.

Oyunun dikkat çeken tarafı ise tüm denetimlerin klavyeden olması. O denli ki dünya üzerinde hareket ederken yahut düşmanlarla savaşırken dahi, bunları klavye üzerinden denetim edeceksiniz.

Epistory – Typing Chronicles‘ı 26 Ocak saat 19.00’a kadar kalıcı olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Bunun için evvela Epic Games Store’un internet sitesinden yahut masaüstü programından hesabınıza giriş yapın. daha sonrasında ise oyunun sayfasına ulaşın ve sağda yer alan Yükle butonuna tıklayın. Birden çok oyunu tıpkı anda almak için sepete ekleyebilirsiniz.

Epistory – Typing Chronicles sistem gereksinimleri

Minimum
:

• İşletim sistemi: Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1 yahut daha üst seviye
  • İşlemci: Intel Core i5 2400 yahut AMD Phenom II X6 1100T
  • Ekran kartı: ATI Radeon HD4850 yahut GeForce GTX 295 (Intel’in Entegre Grafik Kartlarını desteklemez)
  • RAM: 4 GB
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
Tavsiye Edilen:

• İşletim sistemi: Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1
  • İşlemci: Intel Core i5 2400 yahut AMD Phenom II X6 1100T
  • Ekran kartı: ATI Radeon HD4850 yahut GeForce GTX 295 (Intel’in Entegre Grafik Kartlarını desteklemez)
  • RAM: 4 GB
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
Peki sizler Epic Games tarafınca fiyatsız olarak verilen Epistory – Typing Chronicles oyunu hakkında neler düşünüyorsunuz? Beklentilerinizi karşıladı mı? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Okumaya devam et...