Epic Games iki yeni oyunu fiyatsız verecek! 320 TL kıymetinde

Beykozlu

New member
Epic Games her hafta fiyatsız oyunlar vermeye devam ediyor. Aktüel olarak Adios ve Hell is Others isimli oyunları veren şirket, şimdiden gelecek hafta fiyatsız verilecek oyunları deklare etti. Ayrıyeten bu hafta verilen iki oyunu 2 Şubat tarihine kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Gelecek hafta verilecek iki oyunun toplam bedeli 320TL biçiminde. İşte o oyunlar…

Gelecek haftaki Epic Games fiyatsız oyunları aşikâr oldu!

Arkane Studios tarafınca geliştirilen Dishonored: Death of the Outsider, Dishonored 2 oynanışıyla farklı bir öykü anlatıyor. Çokça zımnilik elementi bulunan oyunda, tarihin en kıymetli suikastini gerçekleştirmek üzere Billie Lurk’ü canlandırıyoruz. Oyunu Epic Games Store üzerinden 2 Şubat ile 9 Şubat tarihleri içinde fiyatsız alabilirsiniz.

Diğer oyunumuz ise City of Gangsters. Kasedo Games tarafınca geliştirilen oyun, geçtiğimiz sene piyasaya sürüldü. Temel mekaniği olan idare simülasyonunda sıfırdan bir kabahat örgütü kurup yükseltmeye çalışıyoruz. Strateji oyunlarının son vakit içinderda yükselişinin akabinde bu oyuna talih vermek sizin elinizde. Bu oyunu da 2-9 Şubat tarihleri içinde fiyatsız biçimde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Dishonored: Death of the Outsider sistem ihtiyaçları ise şöyle:

Minimum:

• 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit version)
  • İşlemci: Intel i5-2400 (4 core)/AMD FX-8320 (8 core)
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVidia GTX 660 2GB/AMD Radeon 7970 3GB
  • Depolama: 32 GB kullanılabilir alan
Önerilen:

• İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit version)
  • İşlemci: Intel i7-4770 (4 core)/AMD FX-8350 (8 core)
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVidia GTX 1060 6GB/ AMD Radeon RX 480 8GB
  • Depolama: 32 GB kullanılabilir alan
City of Gangsters’in sistem ihtiyaçları ise şöyle:

Minimum:

• İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel i5/i7/i9 ya da AMD Ryzen
  • Ekran Kartı: NVidia GeForce 700 serisi, AMD Radeon R5/R7/R9 200 serisi, Intel Iris / HD 5000
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
Önerilen:

• İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel i7/i9 or AMD Ryzen
  • Ekran Kartı: NVidia GeForce 10 serisi, AMD RX serisi
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Epic Games fiyatsız oyunları sizi tatmin etti mi? Görüşlerinizi Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Okumaya devam et...